HSE koordinátor (BOZP, PO, ŽP)

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- implementácia legislatívnych a firemných požiadaviek v oblasti BOZP, PO a ŽP (ďalej HSE)
- udržiavanie a zlepšovanie systémov riadenia v súlade s ISO 14001, OHSAS 18001 a v súlade s požiadavkami zákazníka
- implementovanie a aktualizovanie analýzy rizík pre jednotlivé pracovné pozície
- analyzovanie úrazov a rizikových situácií na jednotlivých pracovickách
- pravidelné vykonávanie auditov HSE a implementovanie návrhov na zlepšovanie
- komunikácia so štátnymi orgánmi a vedením spoločnosti
- príprava pracovných inštrukcií, smerníc, reportov
- vykonávanie školení v oblasti HSE
- analyzovanie úrazov a rizikových situácií vo výrobe 

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1100 € btt. podľa skúsenosti a znalostí kandidáta

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- polročné bonusy na základe splnenia cieľov
- príspevok na 3. pilier DDS
- sociálny program
- vzdelávanie, možnosť rozvoja

Kandidáti spĺňajúci kritériá budú telefonicky kontaktovaní ohľadom termínu osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

výroba, procesy BOZP, PO a ŽP
2

- prax vo výrobnej spoločnosti min. 3 roky, v oblasti HSE min. 2 roky, prípadne iné relevantné skúsenosti v odbore
- výhodou je vyštudovaný odbor Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
- znalosť a skúsenosti so systémami riadenia ISO 14001, OHSAS 18001 a príslušnej legislatívy
- platné osvedčenie Bezpečnostný technik a Technik PO výhodou
- osobnosť s dobrými komunikačnými zručnosťami, so schopnosťou riešenia problémov a analytickým myslením

Nové trendy a očakávania zákazníkov pretvárajú automobilový priemysel. Vo Faurecii - inšpirovaní novými, vzrušujúcimi výzvami spojenými s touto revolúciou - už teraz predvídame budúcnosť, vyvíjame špičkové riešenia pre inteligentný život na palube a udržateľnú mobilitu. Ak chceš byť aj ty súčasťou tejto zmeny a vytvárať hodnoty pre budúcu čistejšiu a inteligentnejšiu dopravu, Faurecia je to správne miesto.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.
Airport Industrial Park, Pri letisku 148
04017 Košice
ID: 1108790   Dátum zverejnenia: 23.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1100 € btt. podľa skúsenosti a znalostí kandidáta