Medior/Senior BE developer (poď s nami bojovať za slobodu slova!)

FAT CHILLI, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš pracovať na vývoji webových aplikácií so zameraním na “digital publishing” sektor, monetizáciu obsahu prostredníctvom programatickej reklamy, platených služieb, darov (donations) a predplatného. Budeš participovať na open-source projekte REMP2030.com. Prioritne budeš zodpovedný za backendový kód, ale nemal by byť pre teba problém robiť zásah aj do frontend technológií.
Celý SW lifecycle sa snažíme pokryť v Gitlabe, robíme code reviews, zdokonaľujeme CI/CD procesy a vyžadujeme náležité dodržiavanie git štandardov.

Čo ti ponúkame:
- prácu na zmysluplných projektoch pre slovenské a svetové nezávislé médiá
- kontakt s najnovšími technológiami a trendmi vo web developmente, pričom budeš mať značnú mieru slobody vo výbere technológií
- možnosť realizácie vlastných nápadov
- príjemný, veselý, ale aj chápavý kolektív
- kancelárie v Starom meste so záhradou, ale aj možnosť remote práce
- prácu na živnosť/sro, časovú flexibilitu
- pravidelnú zábavu s kolegami (spoločné raňajky, grilovačky, posedenie pri dobrom jedle a pivku)
- špičkový HW, multisport, taxány, káva, ovocie, čokoľvek čo dáva zmysel ako benefit tebe

Chceš s nami pracovať? Pošli nám svoje CV na adresu [email protected] (stačí v SK) a pochváľ sa svojimi projektmi. Tešíme sa na stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Expert
JavaScript - Pokročilý
HTML - Expert
MySQL - Pokročilý
Docker - Pokročilý
GIT - Pokročilý
Laravel (PHP framework) - Pokročilý
Symfony (PHP framework) - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Šikovnosť a schopnosť navrhovať inovatívne riešenia s využitím najnovších technológií a nástrojov sú tvoje silné stránky. Máš zmysel pre zodpovednosť, vieš rozmýšlať logicky, kriticky a proaktívne hľadáš riešenia. Si parťák/parťáčka, ale vieš pracovať samostatne. Baví ťa skúmať a máš záujem učiť sa nové veci.

Výhodou je, ak máš skúsenosti s:
• Elasticsearch
• Redis
• WP / Joomla / inými CMS
• Scss / Less / Webpack
• React / Vue / ..

Sme FatChilli for Publishers, one-stop shop pre vydavateľov obsahu.

Sloboda je našou základnou hodnotou! Veríme, že bez prístupu k objektívnemu spravodajstvu by sloboda neexistovala, a preto podporujeme technologický rozvoj nezávislých médií po celom svete.

Rozumieme digitálnym technológiám, máme ich priam v DNA a publisherom pomáhame s implementáciou top-notch tech stacku. Spolupracujeme na vývoji a implementácií open-source platformy na správu predplatného, vyvíjame custom dátové riešenia, tvoríme online projekty s využitím PWA. Sme tiež jedným z mála certifikovaných Google partnerov pre publisherov.

Našimi zákazníkmi sú nezávislé vydavateľstvá na Slovensku aj vo svete, investigatívne NGOs a medzinárodné organizácie podporujúce rozvoj médií. Robíme na projektoch, ktoré majú reálny dopad na spoločnosť a ktorým veríme.

A pri tom všetkom sme cool partička, máme radi fotbálek, pivo, smiech, priateľstvo a slobodu!

Viac o našom firemnom živote nájdeš tu: https://www.linkedin.com/company/fatchilli-media/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4530934  Dátum zverejnenia: 2.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac