Reagujte bez životopisu

Senior PHP programátor

FAT CHILLI, s.r.o.

Miesto práce
Galandova 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 000 EUR/mesiacKaždého kandidáta posudzujeme individuálne na základe preukázaných skúseností a znalostí. Uvedená mzda je čisto informatívna, ak si šikovný budeš adekvátne odmenený.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opäť máme voľnú pozíciu v mladom tíme so 100% nasadením na veľmi zaujímavých projektoch, priestor pre kreatívu a sebarealizáciu, možnosť ukázať to najlepšie, čo vieš. POZOR ! Nehľadáme znudeného zamestanca, ale ďalšieho človeka do tímu FatChilli s tučnými schopnosťami a chilli prístupom, ktorý nás dokáže zaujať.

Spojenie zaujímavých projektov s nezávislým backroundom, renomovaných klientov s pohodovým pracovným prostredím.

• po zaučení možnosť čiastočnej práce z domu (počas pandémie pracujeme z domu)
• mladý kolektív
• príjemné pracovné prostredie v centre mesta vo vile so záhradkou
• čerstvé ovocie vždy v kancelárii
• rozpočet na taxíky pri dochádzaní do práce
• intenzívny sociálny život plný grilovačiek a teambuildingov
a mnoho ďalších benefitov

Zašli nám prosím svoje CV mailom na adresu [email protected] (stačí SJ).
Určite nezabudni zaslať alebo sprístupniť svoje portfólio, inak o tebe nezistíme nič...
Zašli prosím aj telefonický kontakt, všetko bude o dosť jednoduchšie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

, technické, elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - expert
JavaScript - pokročilý
HTML - pokročilý
MySQL / PostgreSQL - pokročilý
Docker & Docker Compose - pokročilý
GIT - pokročilý
Framework Symphony - pokročilý
Framework Laravel - pokročilý
Framework Nette - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Tak ako sa nám darí spájať nezávislosť a slobodomyselnosť s komerčným úspechom, očakávame, že dokážeš spojiť zmysel pre humor so zmyslom pre zodpovednosť.

Ďalšími výhodami môžu byť skúsenosti s:
• Scss / Less / Webpack
• React
• Vue
• WP, Joomla + inými CMS
• čokoľvek ďalšie je výhodou

Naša poločnosť FATCHILLI s.r.o. je na trhu s informačnými technológiami už takmer 20 rokov. Zaoberáme sa mnohými činnosťami v oblasti informačných technológií, predovšetkým však tvorbou webových a mobilných aplikácií, portálových riešení, vývojom softvéru na mieru, poskytovaním komplexných služieb v oblasti digitálnej transformácie tvorcov obsahu. Ako certifikovaný Google partner pomáhame našim zákazníkom aj s monetizáciou obsahu. Náš full stack tím združuje všetky profesie potrebné na úspešnú implementáciu projektov rôznych rozsahov, o čom svedčí aj široké portfólio našich spokojných zákazníkov počas dvoch dekád našeho pôsobenia na trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Galandova 1
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Tomáš Klár
Tel.: +421905494136
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4070960  Dátum zverejnenia: 30.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac