Vodič nákladného auta na rozvoz tovaru v rámci SR

FAST PLUS, a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
apríl 2024
Od 1 200 EUR/mesiaczákladná mzda 1200€ + mesačná výkonnostná odmena + koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

FAST PLUS a.s. od mája 2024 otvára nové logistické centrum v Šášovskom Podhradí. Hľadáme šikovného kolegu zo Žiaru nad Hronom a okolia na pozíciu Vodič nákladného auta:

- nakládka, distribúcia a vyloženie tovaru (bielej a čiernej techniky) do našich predajní PLANEO po určenej trase SR
- zodpovednosť za prevzatý/naložený tovar, ako aj za technický stav, čistotu, prevádzkový stav  vozidla

- zázemie úspešnej a stabilnej spoločnosti
- firma poskytuje zamestnancom zľavy na produkty (v priemere 1000€ na osobu ročne)
- parkovanie v areáli
- stabilná pracovná doba 8 hodín; Po - Pia
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- odmena za odporučenie zamestnanca
- zamestnanecká zľava na pohonné hmoty
- finančné príspevky pri výnimočných príležitostiach (vlastná svadba, narodenie dieťaťa)
- pitný režim (káva, čaj,...)
- čerstvé ovocie na pracovisku
- Multisport karta

Predpokladaný nástup je apríl 2024, prvé výberové konania však začnú prebiehať už koncom roka 2023. Na termíne nástupu je možné sa dohodnúť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

- VP sk. B, C, E,
- platné doklady o zdravotnej a psychickej spôsobilosti vodiča,
- karta vodiča do digitálneho tachografu,
- kvalifikačná kartu vodiča,
- bezúhonnosť

Sme veľkoobchod: sme najväčší dovozca, distribútor a predajca spotrebnej elektroniky, hodiniek a hudobnín na území Slovenska, Čiech, Maďarska a Poľska.
Sme maloobchod: po celom Slovensku prevádzkujeme viac ako 50 maloobchodných predajní so spotrebnou elektronikou a ďalším tovarom.
Našim cieľom je spokojný zákazník. Ročne predáme viac ako 3 milióny kusov tovaru. Prevádzkujeme vlastné logistické a servisné stredisko. Zamestnávame viac ako 600 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Dubcová
E-mail: poslať životopis
ID: 4809578  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac