Marketingový špecialista pre vlastné značky

FAST PLUS, a.s.

Miesto práce
Vlčie Hrdlo 90, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacUvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami + koncoročné odmeny (v prípade dobrých výsledkov = nenárokovateľná časť mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Pripravíš marketingovo-komunikačný plán aktivít v súlade so stratégiou a cieľmi zverených značiek
  • Zostavíš budgety pre zverené značky a dohliadneš na ich dodržiavanie
  • Navrhneš, naplánuješ a implementuješ aktivity na podporu znalosti zverených značiek a rastu predaja
  • Podieľaš sa na hands-on manažmente a realizuješ offline (tv, rádio, print), ale hlavne online (google, sociálne siete, e-shopy, e-mail marketing) aktivity a kampane pre zverené značky
  • Vyhodnocuješ úspešnosť kampaní (offline, ale hlavne online) zverených značiek a navrhuješ ich optimalizáciu
  • Zodpovedáš za návrh, revíziu a schvaľovanie publikovaného obsahu na sociálnych sieťach zverených značiek spravované digitálnou agentúrou
  • Navrhuješ, zadávaš a reviduješ témy a články pre zverené značky spracované PR agentúrou
  • Organizuješ eventy pre zverené značky
  • Aktívne spolupracuješ s obchodným a produktovým tímom, ako aj s centrálou a marketingovo prepájaš jednotlivé témy, nápady a potreby
  • Komunikuješ s agentúrami (PR agentúra, digitálna agentúra, grafické štúdio)
  • Pripravuješ prezentácie a reporty

  • zázemie úspešnej a stabilnej spoločnosti
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • pružný pracovný čas
  • pravidelné tímové akcie (v prípade priaznivej situácie)
  • kredit na zľavy do výšky 1000 € na osobu ročne
  • vstupné zaškolenie, možnosť kariérneho aj osobného rastu
  • pitný režim a káva na pracovisku bezplatne
  • finančné príspevky pri životných udalostiach
  • zamestnanecké zľavy na pohonné hmoty
  • ďalšie benefity na osobnom stretnutí :-)

Do marketingového tímu hľadáme novú posilu – Marketingového špecialistu/špecialistku pre vlastné značky. Máš skúsenosti v oblasti budovania a prezentácie značky, offline, ale hlavne online marketing je ti blízky, nebojíš sa výziev a veci doťahuješ do úspešného konca? Vitaj medzi nami.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing a marketingová komunikácia výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Google nástroje (Google Analytics, Google Ads) - Pokročilý
Sociálne média - Pokročilý
E-mail marketingové nástroje - Základy
Nástroje na úpravu grafiky - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Brand manager / Marketing Špecialista značky / Marketing Online špecialista / Marketing

Počet rokov praxe

3

  • Minimálne 3 roky skúseností na podobnej pozícií
  • Výborné marketing a PR know-how
  • Skúsenosti s digitálnym marketingom a spoluprácou s digitálnymi agentúrami je podmienkou
  • Schopnosť vzájomne prepájať marketing, produkt a obchod
  • Analytické schopnosti, teda schopnosť dátovo vyhodnocovať a reagovať na úspešnosť marketingových aktivít, kampaní a obchodných výsledkov je podmienkou
  • Tímový hráč, človek so zmyslom pre detail, s inovatívnym prístupom a zameraním na výsledok

Sme veľkoobchod: sme najväčší dovozca, distribútor a predajca spotrebnej elektroniky, hodiniek a hudobnín na území Slovenska, Čiech, Maďarska a Poľska.
Sme maloobchod: po celom Slovensku prevádzkujeme viac ako 50 maloobchodných predajní so spotrebnou elektronikou a ďalším tovarom.
Našim cieľom je spokojný zákazník. Ročne predáme viac ako 3 milióny kusov tovaru. Prevádzkujeme vlastné logistické a servisné stredisko. Zamestnávame viac ako 600 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4795236  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac