Zástupca vedúceho zmeny na oddelení expedície

FAST PLUS, a.s.

Miesto práce
Šášovské Podhradie, Žiar nad Hronom-Šášovské Podhradie
Termín nástupu
január 2024
1 200 - 1 450 EUR/mesiac(základná mzda 1200€ + mesačná výkonnostná odmena až do výšky 170€ + zákonné príplatky = 1450€/mesiac) + koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

FAST PLUS a.s. otvára nové logistické centrum v Šášovskom Podhradí. Hľadáme šikovných kolegov na pozíciu Zástupca vedúceho zmeny na oddelení expedície:

- organizovanie činností sklade
- kontrola a priebežné vyhodnotenie pracovného výkonu/produktivity pracovníkov skladu
- aktívne riešenie, poskytnutie konštruktívnej spätnej väzby v prípade, ak pracovný výkon/produktivita pracovníkov skladu nezodpovedá stanoveným cieľom
- zodpovednosť za dodržiavanie zásad BOZP, OP, PO a nosenie BOZP

- zázemie úspešnej a stabilnej spoločnosti
- 7,75 hodinový pracovný čas; 5 dní v týždni (bez nočných zmien)
- stravovanie zabezpečené na mieste výkonu práce
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- firma poskytuje zamestnancom zľavy na produkty (v priemere 1000€ na osobu ročne)
- odmena za odporučenie zamestnanca
- zamestnanecká zľava na pohonné hmoty
- finančné príspevky pri výnimočných príležitostiach (vlastná svadba, narodenie dieťaťa)
- parkovanie v areáli
- pitný režim (káva, čaj,...)
- čerstvé ovocie na pracovisku
- Multisport karta

Informácie o výberovom konaní

Na termíne nástupu je možné sa dohodnúť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Tímovosť a spolupráca
• Zodpovednosť a dôslednosť
• Lojalita
• Fyzická zdatnosť
• Trestná bezúhonnosť
• Vítaný aj preukaz vodiča VZV

Sme veľkoobchod: sme najväčší dovozca, distribútor a predajca spotrebnej elektroniky, hodiniek a hudobnín na území Slovenska, Čiech, Maďarska a Poľska.
Sme maloobchod: po celom Slovensku prevádzkujeme viac ako 50 maloobchodných predajní so spotrebnou elektronikou a ďalším tovarom.
Našim cieľom je spokojný zákazník. Ročne predáme viac ako 3 milióny kusov tovaru. Prevádzkujeme vlastné logistické a servisné stredisko. Zamestnávame viac ako 600 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4791442  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac