Skladník-picker (Práca na dobu určitú - 1 rok)

FAST PLUS, a.s.

Miesto práce
Na Pántoch 18, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
1 160 - 1 330 EUR/mesiaczákladná mzda 1160€ + odmeny do 170€ = 1160 - 1330€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca na dobu určitú - 1 rok
- kompletizovanie objednávok na paletu tzv. pickovanie
- práca so skenerom
- príprava tovaru na expedíciu
- udržiavanie poriadku v priestoroch skladu

- zázemie úspešnej a stabilnej spoločnosti
- 7,75 hodinový pracovný čas (bez nočných zmien)
- možnosť vykonania nadčasov
- firma poskytuje zamestnancom kredit na zľavy do výšky 1000€ na
osobu ročne
- odmena za odporučenie zamestnanca
- parkovanie v areáli
- príplatky za nadčasy
- nadštandardné stravné: 5,30€
- pitný režim (káva, čaj,...)
- odmeny

Starostlivo posúdime všetky životopisy, no nie je v našich silách kontaktovať všetkých. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ktorých pozveme na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Tímovosť a spolupráca
• Zodpovednosť a dôslednosť
• Lojalita
• Fyzická zdatnosť
• Trestná bezúhonnosť
• Vítané je aj vodičské oprávnenie C a E
• Vítaný aj preukaz vodiča VZV

Sme veľkoobchod: sme najväčší dovozca, distribútor a predajca spotrebnej elektroniky, hodiniek a hudobnín na území Slovenska, Čiech, Maďarska a Poľska.
Sme maloobchod: po celom Slovensku prevádzkujeme viac ako 50 maloobchodných predajní so spotrebnou elektronikou a ďalším tovarom.
Našim cieľom je spokojný zákazník. Ročne predáme viac ako 3 milióny kusov tovaru. Prevádzkujeme vlastné logistické a servisné stredisko. Zamestnávame viac ako 600 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4510498  Dátum zverejnenia: 30.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 160 EUR/mesiac