Predajca elektrospotrebičov v Planeo Elektro v Košiciach OC Naša Nad jazerom (zástup počas dlhodobej PN)

FAST PLUS, a.s.

Miesto práce
PLANEO Elektro, Napájadlá, Nad jazerom
Termín nástupu
Dohodou
Od 950 EUR/mesiac950 € i viac/mesiac. (Zákl. zložka mzdy 816€ + zákonné príplatky= 950€). Variabilná zložka mzdy je závislá od predaja.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojím poslaním v našej rodine PLANEO Elektro bude prioritne predaj elektroniky.
Pracovať budeš s tovarom a pre efektívne fungovanie sa budeš podieľať na poriadku ako na predajni tak aj v sklade.
Naučíme Ťa obchodovať!

- budeš zarábať od 950€/mesiac, i viac (v hrubom), no v našej spoločnosti pracujú i obchodníci, ktorí zarábajú viac ako 1400€. Aj Ty môžeš toľko zarábať už od prvého dňa, svoj výsledok máš v rukách Ty
- firma poskytuje zamestnancom kredit na zľavy do výšky 1000€ na osobu ročne
- budeš mať motivujúce finančné odmeňovanie
- dostaneš finančné príspevky pri výnimočných príležitostiach (vlastná svadba, narodenie dieťaťa)
- dostaneš zamestnaneckú zľavu na pohonné hmoty
- dostaneš príležitosť vybudovať si solídnu kariéru, podporíme tvoje nadšenie pre elektro a rozvinieme talent I zručnosti, ktoré si nadobudol v iných zamestnaniach, či počas svojho života
- dostaneš nadštandardné stravné: 5,30€
- budeš pracovať v pracovnej dobe: krátky/dlhý týždeň a stále sa vieš dohodnúť, ak budeš potrebovať zmenu pre nečakané, či očakávané udalosti
- budeš mať pracovný pomer na dobu neurčitú od momentu, kedy podpíšeš pracovnú zmluvu!
- staneš sa jedným z tímu zamestnancov najúspešnejšej siete elektropredajcov, ktorá sa raketovo rozvíja a naberá na kvalitách
- budeš mať príležitosť pracovať s najnovšími technológiami a novinkami z oblasti elektra, ktoré si v rámci možnosti môžeš otestovať aj v pohodlí svojho domova
- zúčastníš sa atraktívnych školení, ktoré sa ti zarátajú do pracovnej doby a okrem vzácnych vedomostí si odnesieš aj cenné darčeky. Naše školenia nie sú nudné, sú hravé a efektívne a vedomosti, ktoré nadobudneš vieš uplatniť všade vo svojom živote.
- zapojíme Ťa sa do prepracovaného adaptačného programu pre nových zamestnancov s garantovaným postupom, u nás sa nestratíš
- zúčastníš sa pravidelných tímových akcií, ktoré ťa obohatia o množstvo nových priateľov a nezabudnuteľných zážitkov
- zapojíme ťa do pravidelných zamestnaneckých súťaží o hodnotné ceny a peňažné prémie nad rámec Tvojej mzdy

V našom tíme sú ľudia, ktorých baví elektro a nie sú im ukradnutí zákazníci. Ak viete čo je SMART, pozeráte doma FullHD a viete kam zapojiť Harddisk, pošlite nám životopis. Starostlivo posúdime všetky životopisy, no nie je v našich silách kontaktovať všetkých, kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- obchodný duch, cieľavedomosť
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- pozitívne myslenie
- prax v predaji elektrospotrebičov výhodou
- trestná bezúhonnosť podmienkou

Sme veľkoobchod: sme najväčší dovozca, distribútor a predajca spotrebnej elektroniky, hodiniek a hudobnín na území Slovenska, Čiech, Maďarska a Poľska.
Sme maloobchod: po celom Slovensku prevádzkujeme viac ako 50 maloobchodných predajní so spotrebnou elektronikou a ďalším tovarom.
Našim cieľom je spokojný zákazník. Ročne predáme viac ako 3 milióny kusov tovaru. Prevádzkujeme vlastné logistické a servisné stredisko. Zamestnávame viac ako 600 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4507681  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac