Brigáda na leto - pomoc na predajni Planeo Elektro Košice OC Galéria za 4,50 €/hod

FAST PLUS, a.s.

PLANEO Elektro, OC Galéria, Toryská, Košice - mestská časť Západ
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocne práce na predajni a v sklade
- manipulácia s tovarom a obalovými materiálmi
- upratovanie na predajni a v sklade
- obsluha zákazníkov
- práca na pár hodín denne, podľa potrieb predajne

- hodinová odmena
- výplata na účet
- v prípade spokojnosti možnosť aj dlhodobej spolupráce

Pre našu predajňu v Košiciach hľadáme brigádnika na výpomoc. Práca vhodná pre študentov po 18tke. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vek nad 18 rokov.
- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- časová flexibilita

Sme veľkoobchod: sme najväčší dovozca, distribútor a predajca spotrebnej elektroniky, hodiniek a hudobnín na území Slovenska, Čiech, Maďarska a Poľska.
Sme maloobchod: po celom Slovensku prevádzkujeme viac ako 50 maloobchodných predajní so spotrebnou elektronikou a ďalším tovarom.
Našim cieľom je spokojný zákazník. Ročne predáme viac ako 3 milióny kusov tovaru. Prevádzkujeme vlastné logistické a servisné stredisko. Zamestnávame viac ako 600 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4369697  Dátum zverejnenia: 29.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.