Skladník s nástupným bonusom až 150€

FAST PLUS, a.s.

Miesto práce
Na Pántoch 18, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 160 - 1 330 EUR/mesiaczákladná mzda 1044€ + variabilná zložka mzdy 116€ + odmeny 170€ = 1330€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príjem, vykladanie a uskladňovanie tovaru
• príprava tovaru na expedíciu
• manipulácia s paletovým vozíkom
• udržiavanie poriadku v priestoroch skladu
• operatívne riešenie problémov

- zázemie úspešnej a stabilnej spoločnosti
- 8 hodinový pracovný čas (bez nočných zmien)
- možnosť vykonania nadčasov
- sezónny nástupný bonus 150€
- firma poskytuje zamestnancom kredit na zľavy do výšky 1000€ na osobu ročne
- zamestnanecká zľava na pohonné hmoty
- odmena za odporučenie zamestnanca
- po uplynutí skúšobnej lehoty možnosť preplatenia kurzu oprávnenia pre vedenie VZV
- parkovanie v areáli
- príplatky za nadčasy
- finančné príspevky pri osobných výročiach
- nadštandardné stravné: 4,20€
- pitný režim (káva, čaj,...)
- ovocné dni
- pravidelné tímové akcie
- odmeny

Starostlivo posúdime všetky životopisy, no nie je v našich silách kontaktovať všetkých. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ktorých pozveme na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Zákaznícka orientácia
• Komunikačné schopnosti
• Tímovosť a spolupráca
• Zodpovednosť a dôslednosť
• Lojalita
• Fyzická zdatnosť
• Spoľahlivosť
• Trestná bezúhonnosť
• Vítané je aj vodičské oprávnenie C a E

Sme veľkoobchod: sme najväčší dovozca, distribútor a predajca spotrebnej elektroniky, hodiniek a hudobnín na území Slovenska, Čiech, Maďarska a Poľska.
Sme maloobchod: po celom Slovensku prevádzkujeme viac ako 50 maloobchodných predajní so spotrebnou elektronikou a ďalším tovarom.
Našim cieľom je spokojný zákazník. Ročne predáme viac ako 3 milióny kusov tovaru. Prevádzkujeme vlastné logistické a servisné stredisko. Zamestnávame viac ako 600 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4167501  Dátum zverejnenia: 3.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 160 EUR/mesiac