Účtovník/čka

FAST PLUS, a.s.

Miesto práce
Na Pántoch 18, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Od 1 200 EUR/mesiacvýsledná mzda sa odvíja od skúseností kandidáta + koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Administratívne práce na finančnom oddelení
• Účtovníctvo, evidencia a účtovanie došlých faktúr, ID, pokladňa
• Pomocné práce pri vedení podvojného účtovníctva
• Párovanie úhrad
• Controlling
• Reporting

• 5 dní dovolenky navyše nad rámec zákona
• zázemie úspešnej a stabilnej spoločnosti
• trvalý pracovný pomer
• stabilná pracovná doba od 07.30 do 16.00, Po - Pia
• pravidelné tímové akcie (v prípade priaznivej situácie)
• kredit na zľavy do výšky 1000 € na osobu ročne
• možnosť kariérneho aj osobného rastu
• pitný režim a káva na pracovisku bezplatne
• finančné príspevky pri životných udalostiach
• zamestnanecké zľavy na pohonné hmoty
• nadštandardné stravné: 4,20€

Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu. Starostlivo posúdime všetky životopisy, no nie je v našich silách kontaktovať všetkých, kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, ekonomika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax minimálne 1 rok v oblasti účtovníctva

• Precíznosť a zodpovednosť
• Dodržiavanie termínov
• Komunikačné schopnosti zručnosti
• Samostatnosť
• Odolnosť voči stresu a schopnosť riešiť problémy
• Chuť pracovať na svojom odbornom a osobnom rozvoji
• Lojalita
• Všeobecný rozhľad
• Zmysel pre detail a poriadok
• Skúsenosti so SAP výhodou

Sme veľkoobchod: sme najväčší dovozca, distribútor a predajca spotrebnej elektroniky, hodiniek a hudobnín na území Slovenska, Čiech, Maďarska a Poľska.
Sme maloobchod: po celom Slovensku prevádzkujeme viac ako 50 maloobchodných predajní so spotrebnou elektronikou a ďalším tovarom.
Našim cieľom je spokojný zákazník. Ročne predáme viac ako 3 milióny kusov tovaru. Prevádzkujeme vlastné logistické a servisné stredisko. Zamestnávame viac ako 600 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4136089  Dátum zverejnenia: 9.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac