Manažér IT

FAST PLUS, a.s.

Miesto práce
Na Pántoch 18, Bratislava
Termín nástupu
Čo najskôr
Od 2 000 EUR/mesiackoncoročné odmeny (v prípade dobrých výsledkov = nenárokovateľná časť mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za činnosť celého IT oddelenia v rámci spoločnosti
• Podieľanie sa na definovaní IT stratégie, politiky a procedúr spoločnosti
• Plánovanie rozpočtu oddelenia, monitorovanie a schvaľovanie výdavkov
• Riadenie, vedenie, motivovanie a hodnotenie podriadených pracovníkov
• Zodpovedanie za vývoj, implementovanie, ladenie a technickú podporu IT riešení
• Koordinovanie riešenia a odstraňovania vzniknutých problémov
• Komunikovanie s vedúcimi pracovníkmi ostatných oddelení
• Navrhovanie odborných školení pre seba a podriadených pracovníkov
• Reportovanie výsledkov vedeniu spoločnosti

• zázemie úspešnej a stabilnej spoločnosti
• trvalý pracovný pomer (bližšie informácie na pohovore)
• stabilná pracovná doba od 08.30 do 17.00, Po - Pia
• pravidelné tímové akcie (v prípade priaznivej situácie)
• kredit na zľavy do výšky 1000 € na osobu ročne
• možnosť kariérneho aj osobného rastu
• pitný režim a káva na pracovisku bezplatne
• finančné príspevky pri životných udalostiach
• zamestnanecké zľavy na pohonné hmoty
• nadštandardné stravné: 4,20€
• notebook
• mobilný telefón
• služobné auto

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Ostatné znalosti

Riadenie IT projektov - Pokročilý
SAP ERP - Pokročilý
Administrácia Windows aj Linux serverov - Pokročilý
Programovanie v jazyku (ABAP/PHP/VBA/C#) a SQL - Pokročilý
Microsoft Excel (vrátanie tvorby makier) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

• Schopnosť riadiť a koordinovať aj rôznorodé tímy
• Orientácia na výsledky
• Schopnosť rozhodovať
• Analytické a logické myslenie
• Plánovanie a organizačné schopnosti
• Schopnosť riešiť problémy, odolnosť voči stresu a zvládať prácu pod tlakom
• Presvedčivá komunikácia, schopnosť argumentovať
• Pozitívny postoj k zmenám a flexibilita
Ostatné znalosti:
• Projektové riadenie
• Orientácia v aktuálnych trendoch v IT
• Praktické technické znalosti
• Znalosť sieťových technológií

Sme veľkoobchod: sme najväčší dovozca, distribútor a predajca spotrebnej elektroniky, hodiniek a hudobnín na území Slovenska, Čiech, Maďarska a Poľska.
Sme maloobchod: po celom Slovensku prevádzkujeme viac ako 50 maloobchodných predajní so spotrebnou elektronikou a ďalším tovarom.
Našim cieľom je spokojný zákazník. Ročne predáme viac ako 3 milióny kusov tovaru. Prevádzkujeme vlastné logistické a servisné stredisko. Zamestnávame viac ako 600 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4133491  Dátum zverejnenia: 2.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac