Asistent/ka obchodneho oddelenia

FAST PLUS, a.s.

Miesto práce
Na Pántoch 18, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
850 EUR/mesiackoncoročné odmeny (v prípade dobrých výsledkov = nenárokovateľná časť mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude pomáhať a spolupracovať s produktovým manažérom čiernej techniky. Hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorá/ý má rada/rád svoje zaužívané postupy a pravidelnosť, ale takisto je pripravená/ý na občasné nové výzvy.
Konkrétne činnosti, na ktoré sa môžeš tešiť, sú:
- kompletná administratívna podpora obchodného oddelenia
- podpora a príprava aktivít oddelenia
- fakturácia
- príjem tovaru, oceňovanie tovaru, vedenie evidencie tovaru
- komunikácia s obchodnými partnermi
- podpora a príprava tvorby obchodných materiálov, obchodných aktivít
- príprava obchodných správ a reportov

- náročnú a motivujúcu prácu v zázemí stabilnej a úspešnej spoločnosti
- priestor pre sebarealizáciu
- trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú
- pravidelné tímové akcie (ak to situácia dovolí)
- stabilná pracovná doba od 08.30 do 17.00, víkendy voľné
- kredit na atraktívne zamestnanecké zľavy na tovar do výšky 1000 € na osobu ročne
- vstupné zaškolenie, možnosť kariérneho aj osobného rastu
- pitný režim a káva na pracovisku bezplatne
- finančné príspevky pri životných udalostiach
- zamestnanecké zľavy na pohonné hmoty
- nadštandardné stravné: 4,20€
- Multisport karta (v prípade záujmu)
- parkovanie pri mieste výkonu práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné a organizačné zručnosti
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- práca s Excelom na pokročilej úrovni výhodou (vzorce, kontingencie, vlookup)
- znalosť SAP takisto výhodou
- schopnosť pracovať kreatívne a inovatívne
- schopnosť efektívne komunikovať a získavať potrebné informácie
- záujem a chuť učiť sa nové veci a neustále sa zdokonaľovať
- vysoké pracovné nasadenie

Sme veľkoobchod: sme najväčší dovozca, distribútor a predajca spotrebnej elektroniky, hodiniek a hudobnín na území Slovenska, Čiech, Maďarska a Poľska.
Sme maloobchod: po celom Slovensku prevádzkujeme viac ako 50 maloobchodných predajní so spotrebnou elektronikou a ďalším tovarom.
Našim cieľom je spokojný zákazník. Ročne predáme viac ako 3 milióny kusov tovaru. Prevádzkujeme vlastné logistické a servisné stredisko. Zamestnávame viac ako 600 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4017681  Dátum zverejnenia: 19.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac