Asistent/ka marketingu

FAST PLUS, a.s.

Miesto práce
Na Pántoch 18, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
900 EUR/mesiackoncoročné odmeny (v prípade dobrých výsledkov = nenárokovateľná časť mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Určite nám daj o sebe vedieť, ak Ťa baví marketing a ak chceš zastrešovať naše letákové kampane, online kampane, offline kampane v televízii či rádiu.
V súčinnosti s agentúrami, kolegami, ale aj našimi obchodnými partnermi budeš vytvárať a spravovať harmonogram takýchto kampaní.
Budeš navrhovať a zadávať grafiku jednotlivých marketingových kampaní a v spolupráci s grafikmi alebo nahrávacím štúdiom zabezpečíš ich spracovanie.
Tiež budeš nápomocný/á pred otváraním nových predajní, čo bude pre Teba rovnako zaujímavá skúsenosť.
Administratíva patrí k tomu. Pôjde o spracovanie marketingových faktúr a nákladov, vyhodnocovanie a reporting kampaní, a všetko ostatné súvisiace s marketingovou agendou.

- zázemie úspešnej a stabilnej spoločnosti
- trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú
- stabilná pracovná doba od 08.30 do 17.00, Po - Pia
- pravidelné tímové akcie (v prípade priaznivej situácie)
- kredit na zľavy do výšky 1000 € na osobu ročne
- vstupné zaškolenie, možnosť kariérneho aj osobného rastu
- pitný režim a káva na pracovisku bezplatne
- finančné príspevky pri životných udalostiach
- zamestnanecké zľavy na pohonné hmoty
- nadštandardné stravné: 4,20€
- ďalšie benefity na osobnom stretnutí :-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

1

- prax v obore vítaná
- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- logické myslenie
- dobré počítačové znalosti

Sme veľkoobchod: sme najväčší dovozca, distribútor a predajca spotrebnej elektroniky, hodiniek a hudobnín na území Slovenska, Čiech, Maďarska a Poľska.
Sme maloobchod: po celom Slovensku prevádzkujeme viac ako 50 maloobchodných predajní so spotrebnou elektronikou a ďalším tovarom.
Našim cieľom je spokojný zákazník. Ročne predáme viac ako 3 milióny kusov tovaru. Prevádzkujeme vlastné logistické a servisné stredisko. Zamestnávame viac ako 600 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3992469  Dátum zverejnenia: 29.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac