Skladník

FAST PLUS, a.s.

Miesto práce
Na Pántoch 18, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
950 EUR/mesiac950 €/mesiac (v hrubom) + odmeny 3300 € /rok (v hrubom) rozdelené v 4 výplatách.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem, vykladanie a uskladňovanie tovaru
- príprava tovaru na expedíciu
- manipulácia s paletovým vozíkom
- udržiavanie poriadku v priestoroch skladu

- zárobok 950 € / mesiac (v hrubom) + odmeny 3300 € ročne (v hrubom) rozdelené na 4x.
- zázemie úspešnej a stabilnej spoločnosti
- pravidelné tímové akcie
- atraktívne zamestnanecké zľavy na tovar
- zamestnanecká zľava na pohonné hmoty
- finančné príspevky pri osobných výročiach
- dvojzmenná prevádzka (ranné a poobedné zmeny)
- nadštandardné stravné: 4,20€

Informácie o výberovom konaní

- práca je vhodnejšia pre muža

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- fyzická zdatnosť
- spoľahlivosť
- trestná bezúhonnosť

Sme veľkoobchod: sme najväčší dovozca, distribútor a predajca spotrebnej elektroniky, hodiniek a hudobnín na území Slovenska, Čiech, Maďarska a Poľska.
Sme maloobchod: po celom Slovensku prevádzkujeme viac ako 50 maloobchodných predajní so spotrebnou elektronikou a ďalším tovarom.
Našim cieľom je spokojný zákazník. Ročne predáme viac ako 3 milióny kusov tovaru. Prevádzkujeme vlastné logistické a servisné stredisko. Zamestnávame viac ako 600 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3978799  Dátum zverejnenia: 29.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac