Účtovník

FAST PLUS, a.s.

Miesto práce
Na Pántoch 18, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacod 1300 €/mesiac základná zložka mzdy v závislosti od odbornej praxe + koncoročné odmeny podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš podvojné účtovníctvo v malíčku? Chceš sa realizovať na finančnom oddelení obchodnej spoločnosti, kde budeš mať pod palcom:
• účtovanie faktúr, bankových výpisov a interných dokladov, pokladne
• kontrolovanie finančných výkazov, účtovných kníh a účtov
• zabezpečenie platobných operácií spoločnosti
• spoluprácu pri vytváraní finančných plánov
• identifikovanie neobvyklých položiek, položiek po lehote splatnosti a pod.
• spracovávanie mesačnej, kvartálnej a ročnej uzávierky
• spoluprácu na príprave daňových priznaní a DPH
• spracovávanie výkazov pre potreby orgánov štátnej správy
• spoluprácu v rámci finančného oddelenia a s ostatnými oddeleniami
• pripravovanie reportov
• vykonávanie ďalších účtovných a administratívnych činností
• navrhovanie riešení pre optimalizáciu činností oddelenia?
Ak áno, daj nám o sebe vedieť.

• základnú mzdu od 1300 EUR v závislosti od odbornej praxe + koncoročné odmeny podľa dosiahnutých výsledkov
• zázemie úspešnej a stabilnej spoločnosti
• trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú
• pravidelné tímové akcie
• zľavy na nákup s kreditom do výšky 1000 € na osobu ročne
• káva na pracovisku bezplatne
• finančné príspevky pri životných udalostiach
• zamestnanecké zľavy na pohonné hmoty
• nadštandardné stravné: 4,20€
• Multisport karta

Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu. Starostlivo posúdime všetky životopisy, no nie je v našich silách kontaktovať všetkých, kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonomika

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

• samostatnosť
• dôslednosť, precíznosť
• schopnosť aktívne a svojpomocne riešiť problémy
• znalosť programu Microsoft Excel podmienkou
• znalosť programu SAP výhodou
• ochota učiť sa nové veci

Sme veľkoobchod: sme najväčší dovozca, distribútor a predajca spotrebnej elektroniky, hodiniek a hudobnín na území Slovenska, Čiech, Maďarska a Poľska.
Sme maloobchod: po celom Slovensku prevádzkujeme viac ako 50 maloobchodných predajní so spotrebnou elektronikou a ďalším tovarom.
Našim cieľom je spokojný zákazník. Ročne predáme viac ako 3 milióny kusov tovaru. Prevádzkujeme vlastné logistické a servisné stredisko. Zamestnávame viac ako 600 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3786804  Dátum zverejnenia: 14.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacod 1300 €/mesiac základná zložka mzdy v závislosti od odbornej praxe + koncoročné odmeny podľa dosiahnutých výsledkov