Regionálny - Oblastný manažér / Store manager

FASHIONOPTIC SK, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiac+ osobnostné hodnotenie podľa výkonu predaja + BONUS 1,0 % z čistého obratu pri splnení mesačného plánu za každú jednu prevádzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Ťa svet okuliarov?
Chceš pracovať so skvelým tímom ľudí a zároveň preferuješ individuálny prístup?
Máš nejakú vlastnú predstavu ako by mala fungovať moderná očná optika ?
Si kreatívny, plný nápadov a más vysoké ciele?

Tak hľadáme práve Teba.
Dôvera je pre nás prvoradá, preto Ti ponúkame istou zamestnania.

Tvoja náplň práce bude.:
- starostlivosť o jednotlivé prevádzky ( BA/BS/DS/MT/ZA/SNV/SI/MA )
- zodpovednosť za vizuál prevádzky a tovarová skladba
- rozdeľovanie a zadávanie úloh zamestnancom, dodržiavanie pracovných povinností
- tvorba týždenných a mesačných plánov + dochádzky na jednotlivých prevádzkach
- zabezpečenie školenia pre nových a stálych zamestnancov
- podieľanie sa na budovaní príjemnej atmosféry na pracovisku
- vyhľadávanie nových príležitostí pre rast firmy
- monitorovanie a analyzovanie konkurenčného prostredia
- 1 x v týždni office day - míting na centrále v Bratislave

- príplatky za prácu nadčas alebo víkendy
- príspevok na stravné forma gastro lístkov/ peňažná forma
- príspevok za dobre vykonanú prácu ( rekreácia, wellnes, dovolenka )

V prípade, že Ťa naša pracovná ponuka oslovila, neváhaj a pošli nám svoj životopis ešte dnes. Čím skôr Ťa spoznáme, tým skôr sa budeš môcť realizovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

očná optika, obchod - služby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- skúsenosť s vedením tímu a prácou v obchode
- ľudský a profesionálny prístup
- komunikačné a organizačné schopnosti
- príjemné vystupovanie
- analytické myslenie
- orientácia vo svete módy
- časová flexibilita
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- lojalita

Značku FASHIONOPTIC založil v roku 2008 očný optik - OPTOMETRISTA Radoslav Murin, ktorý ma prax v danom odbore 23 rokov a je zároveň GARANTOM vysokého štandardu poskytovania služieb.
FASHIONOPTIC, ako koncept značky pôsobí na Slovensku od roku 2008. V súčasnosti nájdete naše prevádzky v týchto mestách. 3x Bratislava, Banská Štiavnica, Dunajská Streda, Skalica, Spišská Nová Ves, Zvolen, Martin a Michalovce.
Na všetkých našich prevádzkach poskytujeme všetky služby od merania zraku, cez predaj dioptrických a slnečných okuliarov, vrátane kontaktných šošoviek.

Tím FASHIONOPTIC sa neustále vzdeláva, aby sme Vám prinášali aktuálne novinky zo sveta očnej optiky a OPTOMETRIE. Náš tím tvorí 42 šikovných, dynamických, ľudí z rôznych končín Slovenska, ktorí spoločne vytvárajú hodnoty a posúvajú prácu v optike do vyššieho levelu.

Ak sa chceš aj Ty stať jedným z nás, pošli svoj životopis. Radi Ťa privítame v našom kolektíve

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4434534  Dátum zverejnenia: 28.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac