Administratívna pracovníčka

Fashion Queen

Miesto práce
Brezno
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Nástupný plat 550€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce: práca v eshope (spracovanie objednávok, práca s tovarom, príprava reklamných obrázkov) a práca na predajni (obsluha zákazníkov, zodpovednosť za chod predajne) Podrobnejšie na pracovnom pohovore.

Prosíme uchádzačky o zamestnanie, aby nám posielali životopis aj s fotografiami na email:
[email protected]

Uprednostňujeme uchádzačov evidovaných na úrade práce. V tomto prípade uveďte ako dlho ste evidovaný.

Termín nástupu - ihneď prípadne dohodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme ženu, ktorá miluje módu a má chuť pracovať v tejto oblasti. Ovládanie programov na úpravu obrázkov sú pre uchádzačku výhodou ale nie podmienkou.

Firma Marcel Ľupták - LUMAR prevádzkuje internetový obchod s oblečením www.fashionqueen.sk

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3247695  Dátum zverejnenia: 22.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat 550€ brutto