FARMTEC a.s. je leaderem v oboru projekce, výroby a dodávek investic do živočišné výroby v České republice. Podniká také v oboru obnovitelných zdrojů energie. Na Slovensku máme svou dceřinou společnost FARMTEC Slovakia, s.r.o.
Jsme součástí mezinárodního koncernu AGROFERT, a.s.

Technogický projektant

FARMTEC a.s.

Miesto práce
Galanta
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 EUR/mesiac

Pre svoju dcérsku spoločnosť FARMTEC Slovakia, s.r.o. hľadáme vhodných uchádzačov na pozíciu technologický projektant.

Požiadavky:

  • stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie technického smeru (strojné zamerane, prípadne stavebne zamerane),nebo zeměělského směru
  • prax výhodou, nie podmienkou, pozícia vhodná aj pre absolventov
  • veľmi dobrá znalosť práce v AutoCAD, znalosť 3D BIM výhodou
  • schopnosť pracovať v tíme
  • záujem učiť sa a rozvíjať, samostatnosť, zodpovedný prístup
  • vodičský preukaz

Pracovná náplň:

  • projektovanie jednotlivých technologických investičných celkov v oblasti živočíšnej výroby (napr. technologické systémy dojenia, vetranie, ustajnenie, kŕmenie, atd.)
  • tvorba nabídok
  • práce v teréne - zameranie existujúcich stajní
  • komunikácia s investormi
  • komunikácia s úradmi štátnej správy
  • čiastočný dohľad nad realizáciou zákazky (vedenie montáže)

Ponúkame:

  • stabilné zamestnanie v perspektívnej spoločnosti, súčasti skupiny AGROFERT
  • možnost home-office
  • zaujímavé mzdové ohodnotenie
  • možnosť profesionálneho rozvoja
  • zamestnanecké výhody
  • priateľský pracovný kolektív

Kontakt

Adresa spoločnosti

Tisová 326
39133 Jistebnice

ID: 3439359   Dátum zverejnenia: 4.7.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 EUR/mesiac