Farmaceut - zodpovedný vedúci

FARMPOL s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
1.3.2019, Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1700 + ročné bonusy podľa výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadiť plynulosť prevádzky poskytovania lekárenskej starostlivosti počas určenej prevádzkovej doby a počas pohotovostných služieb,
- zodpovedať za odbornú úroveň poskytovania lekárenskej starostlivosti,
- koordinovať a zabezpečovať informačný systém o liekoch a zdravotníckych pomôckach,
- zabezpečovať prehľady o nových liekoch a informovať o tom odborných zamestnancov lekárne,
- zodpovedať za manipuláciu s omamnými a psychotropnými látkami v zmysle zákona 139/1998 Z.z. a s určenými látkami v zmysle zákona 331/2005 Z.z.
- podieľať sa na zvyšovaní odbornej úrovne zamestnancov lekárne,
- riadiť a koordinovať zabezpečovanie liekov a zdravotníckych pomôcok a ostatného sortimentu lekárne,
- organizovať, riadiť a kontrolovať hospodárenie s liekmi a zdravotníckymi pomôckami,
- starať sa o technický stav lekárne,
- organizovať a riadiť administratívno-ekonomické činnosti pri spracovávaní lekárskych predpisov a lekárskych poukazov,
- spoločne s prevádzkovateľom lekárne riešiť sociálne otázky pracovníkov lekárne a činnosti lekárenského zariadenia,
- vybavovať závažné a operatívne úlohy z poverenia vedenia spoločnosti

- Nadštandardné finančné ohodnotenie
- Neobmedzená bonusová zložka mesačnej mzdy
- Mimoriadne bonusy
- Stravné lístky
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie DDS (tretí pilier)
- Preplatenie pracovného oblečenia a obuvi na 100 %
- Preplatený poplatok v komorách na 100 %
- Preplácané potrebné vzdelávanie
- Trvalý pracovný pomer
- Perspektívne, stabilné zamestnanie
- Fixná pracovná doba
- Príjemné pracovné prostredie
- Možnosť nákupu voľnopredajného sortimentu s výraznou zľavou
- Voľné víkendy

Ak Vás táto ponuka zaujala a vyhovujete daným kritériám, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na doleuvedenú emailovú adresu.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.
Každému vhodnému uchádzačovi odpovieme emailom alebo ho budeme telefonicky kontaktovať najneskôr do 14 dní.
Ďakujeme všetkým záujemcom za prejavený záujem!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmaceutické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

5

Samostatnosť, iniciatívnosť, spoľahlivosť, ústretovosť k zákazníkom, lojálnosť, pozitívne myslenie, zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť. Znalosť NRSYS výhodou.

Spoločnosť FARMPOL s.r.o. je vlastníkom lekární a do jednej z nich (Lekáreň Michala Archanjela v Nitrianskych Hrnčiarovciach) hľadá magistra/u na plný alebo skrátený pracovný úväzok.
ID: 3566734  Dátum zverejnenia: 29.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1700 + ročné bonusy podľa výsledkov