Vedúci oddelenia zarábky (Ref. č.: VOZ02082018)

FARMOL SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000€ (Mzda sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta) + motivujúca variabilná zložka na mesačnej báze

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Koordinovanie a organizovanie činnosti zamestnancov na oddelení zarábky (zarábačov,
navažovačov a umývačov)
- Trénovanie a mentorovanie zarábačov pre základné a bežné procesy (navažovanie,
sanitácia a výroba bulkov)
- Plánovanie výroby bulkov na jednotlivých mixéroch na základe výrobného plánu
- Vytváranie a implementovanie procesov a pracovných postupov na oddelení zarábky
- Spolupráca s oddelením logistiky v záujme bezproblémovej dodávky výrobných
materiálov/surovín
- Úzka spolupráca s oddelením výroby
- Aktívne podielanie sa na všetkých aktivitách, ktoré súvisia s celkovým výkonom a
chodom oddelenia zarábky
- Implementácia procesov čistenia a sanitácie zariadení a dohliadanie na dodržiavanie
správnych postupov súvisiacich s danými aktivitami
- Dohliadanie na technologické zariadenia súvisiace s oddelením zarábky, stanovenie
základnej údržby a odstraňovanie porúch na jednotlivých zariadeniach

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Doplnkové dôchodkové sporenie nad rámec zákona
- Bonus za prítomnosť v práci (vyplácaný na mesačnej báze)
- Individuálny bonus (vyplácaný na mesačnej báze)
- Čiastočné preplácanie nákladov na dochádzanie do zamestnania
- Odmeny vo výške 13-teho platu hodnotené na základe hospodárskeho výsledku spoločnosti a seniority zamestnanca

Vaše životopisy v slovenskom jazyku prosím zasielajte ako reakciu na ponuku. Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti FARMOL SLOVAKIA, s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu.

Kontaktovať budeme iba kandidátov najviac zodpovedajúcich požiadavkám a nárokom danej pozície. Tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

A, B

- skúsenosti s vedením tímu a organizačné schopnosti
podmienkou
- práca na podobnej pozícii veľkou výhodou
- predchádzajúce skúsenosti vo výrobnej sfére výhodou
- zodpovedný prístup k práci
- technické myslenie a zručnosti

Farmol, a key competitor in the cosmetics and homecare business since 1946, is one of the main European companies for contract manufacturing.
Providing development, production and packaging services for aerosol and liquid products, Farmol uses the most modern technologies, high-level automation, combining long-term experience and network know-how. We guarantee excellent service and performance with a 360° customer focus, from the identification of a new concept to final project realization.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Nám. A. Hlinku 1
831 06 Bratislava - Rača

Kontakt

Kontaktná osoba: Romana Weisová
Tel.: +421907817521
E-mail: poslať životopis
ID: 3462182   Dátum zverejnenia: 2.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000€ (Mzda sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta) + motivujúca variabilná zložka na mesačnej báze