Magistra v lekárni

FARMENA s.r.o.

Miesto práce
Horné Orešany
Termín nástupu
15.03.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základný plat + odmeny, všetko pri osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našej lekárni (lekáreň Orešanka v Horných Orešanoch, okres Trnava) magistra vydáva lieky a zdravotné pomôcky na predpis, vydáva voľnopredajné lieky a doplnkový sortiment lekárne, spracováva lekárske predpisy a poukazy pomocou výpočtovej techniky, kontroluje stavy zásob a uloženie liekov, a objednáva lieky .

Príjemné a moderné pracovné prostredie.
Výhodná pracovná doba.
Dobré platové ohodnotenie.
Dobrá spolupráca s kolegami a zdravá pracovná atmosféra na pracovisku.

Informácie o výberovom konaní

V prípade, ak Vás oslovila ponuka práce v našej lekárni
(lekáreň Orešanka v Horných Orešanoch, okres Trnava)
ozvite sa na nižšie uvedenom telefónnom čísle, prípadne
napíšte na náš e-mail.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Počet rokov praxe

5

Základom úspechu pri práci v našej lekárni je dobrá komunikácia a ústretovosť pre našich klientov a pacientov, profesionálny a zodpovedný prístup k pracovným úlohám
a vybudovanie zdravých vzťahov so svojimi kolegami.

Naša lekáreň poskytuje pre svojich klientov a pacientov kvalitnú lekárenskú starostlivosť, ktorá je založená na individuálnom prístupe, máme vybudovaný dobrý vzťah s našimi pacientmi, ktorí radi privítajú ústretový a profesionálny prístup zo strany personálu.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Pavla Mudroňa 7511/18
917 01 Trnava

Kontakt

ID: 3319934   Dátum zverejnenia: 9.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základný plat + odmeny, všetko pri osobnom stretnutí.