Farmaceut

FARMAVET s.r.o.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
01.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej lekárne hľadáme skúseného farmaceuta/farmaceutku na polovičný úväzok, ktorého hlavnou úlohou bude:

  • zodpovednosť za plynulý chod prevádzky
  • komplexné poskytovanie lekárenskej starostlivosti pacientom so zameraním na predaj veterinárnych liekov
  • vedenie potrebnej evidencie pri spracovávaní predpisov
  • kontrola stavu zásob, zabezpečenie liečiv a ostatného materiálu podľa potrieb lekárne
  • poskytovanie odborného poradenstva
  • vykonávanie kontroly kvality liekov
  • spolupráca s lekármi a zdravotníckymi pracovníkmi pri riešení liekových interakcií a nežiadúcich účinkov
  • odhaľovanie a riešenie problémov týkajúcich sa liekov

  • Motivačné odmeny
  • Profesionálne spoločenské podujatia s odborníkmi zo sektoru zdravotníctva a farmácie
  • Príjemné pracovné prostredie s odborným prístupom
  • Možnosť nadštandardného ubytovania
  • Zaručený osobný a profesijný rast

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia, lekárnictvo

Prax na pozícii/v oblasti

práca v lekárni

Počet rokov praxe

4

​ukončené VŠ vzdelanie v odbore farmaceut
​- atestácia, licencia zodpovedného farmaceuta
​- predchádzajúca prax v lekárni min. 4 roky
​- zmysel pre zodpovednosť
​- záujem o ďalší odborný rozvoj
​- kolegiálny prístup zameraný na dobré vzťahy
​- znalosť práce na PC (Word, Excel)

Poľnohospodárska a potravinárska výroba, veterinárne lekárstvo, živočíšna výroba

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4805311  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac