Čašník- čašníčka, obsluha zákazníka

FARMAMAKER s. r. o.

Miesto práce
Lenčova ulica, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
1 400 EUR/mesiacplus odmeny ,zamestnanecké zľavy , prémie vyplácané na mesačnej báze, Práca v dobrom kolektíve a modernom koncepte. mesačný fond 160-180hodin , pracuje sa od 8:00 - 21:00 krátky dlhý tyždeň , nástupny plat 5€-6,50€/hodina , brigádne 4-4,5€ / hodina Bližšie info radi poskytneme na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha kaviarne a lahôdok, príprava studených a teplých nápojov komunikácia so zákazníkom. Baví vás gastro radi pracujete s kvalitnými surovinami , radi sa posúvate vpred a napredujete a učíte sa nové veci. Náš koncept vám ponúka práve tieto výhody a istoty. Staňte sa súčasťou úspešného konceptu FARMAMARKET-GURMANTÉKA, ktorý ponuka istotu a stabilitu svojim zamestnancom. Do nášho tímu hľadáme nových kolegov do obsluhy. Bližšie info radi poskytneme na osobnom pohovore.
Info fb FARMAMARKET alebo instagram farmamarket_gurmanteka

Odmeny ,zamestnanecké zľavy , prémie vyplácané na mesačnej báze, Práca v dobrom kolektíve a úspešnom modernom koncepte. Mesačný fond cca 160-180 hodín , pracuje sa od 8:00 - 20:00 krátky dlhý týždeň

Hľadáme šikovných komunikatívnych kolegov ,ktorých práca napĺňa pre úspešný moderný koncept kaviarne spojenou s prosseceriou a lahôdkami FARMAMARKET-GURMANTEKA
Bližšie info radi poskytneme na osobnom pohovore
Info o nás najdete fb FARMAMARKET alebo instagram farmamarket_gurmanteka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Čašník, Čašníčka, Barista

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

nutná

Počet rokov praxe

3

Vyžadujeme prax a skusenosti v oblasti obsluhy prípravy teplých a studených nápojov a komunikácie so zákazníkom.

Moderný koncept FARMAMARKET-GURMANTÉKA zameraný na kvalitné jedlo z lokálnych potravín. Predaj lokálnych potravín, výroba lahôdok kaviareň spojená s posedením a dobrým jedlom. Kvalitné a chutné jedlo je našim poslaním. Tešíme sa novú spoluprácu
ID: 4646892  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac