Vedúci/a syrárne

Farma Východná p.d.

Miesto práce
Východná
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie úseku výroby a predaja syrov
-komunikácia s odberateľmi a dodávateľmi
- spracovanie objednávok, reklamácií ,
- plánovanie výroby v spolupráci s vedúcou výroby
- práca s programom Helios ( Výdajky, FA...)
- zabezpečenie expedície tovaru
- vyhotovovanie a zasielanie reportov.

strava: zabezpečená
-odmeny pri životných jubileách a narodeninách,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

- zrela , samostatná osobnosť, odolná voči stresu s pozitívnym prístupom,
- vodcovský typ, schopný riešiť vzniknuté problémy,

O FARME
Farma Východná je najvyššie položené ekologické hospodárstvo v Liptove (930 m.n.m.).
Zameriavame sa predovšetkým na bio-chov hovädzieho dobytka a oviec za účelom produkcie mlieka. Vďaka výnimočnej kvalite mlieka z horskej oblasti Vysokých Tatier ponúkame exkluzívne syrové delikatesy a lahodné prírodné syry pod značkou Farma Východná, ktoré získavajú popredné ocenenia na slovenských aj českých súťažiach. Okrem produkcie mlieka a mliečnych výrobkov u nás pestujeme aj liečivé bylinky a drobné ovocie, ako aj ponúkame prehliadky našej farmy. Pasienky plné liečivých bylín a horský vzduch s vôňou ihličia a hríbov sú garanciou pre vznik našich jedinečných farmárskych pochúťok...

Kontakt: [email protected]

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4477232  Dátum zverejnenia: 1.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac