Traktorista

Farma Východná p.d.

Miesto práce
Východná
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poľné práce v rastlinnej výrobe
- Obsluha zverených strojov a strojových zariadení
- Údržba a oprava zverených strojov a strojových zariadení
- Dodržiavať pracovný postup pri výkone mu pridelenej práce
- Jednotlivé úkony vykonávať v požadovanej kvalite a požadovanom výkone
- Vykonávať ostatné práce, ktoré mu pridelí jeho nadriadený

Okrem zázemia a stabilnej práce ponúkame aj zabezpečenie ubytovanie priamo na Farme a rôzne benefity:
- stravovanie priamo na Farme
- vianočne balíčky
- odmeny pri narodeninách a životných jubileách

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo

Vodičský preukaz

B, C, T

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci,
- zručnosť, samostatnosť,

O FARME
Farma Východná je najvyššie položené ekologické hospodárstvo v Liptove (930 m.n.m.).
Zameriavame sa predovšetkým na bio-chov hovädzieho dobytka a oviec za účelom produkcie mlieka. Vďaka výnimočnej kvalite mlieka z horskej oblasti Vysokých Tatier ponúkame exkluzívne syrové delikatesy a lahodné prírodné syry pod značkou Farma Východná, ktoré získavajú popredné ocenenia na slovenských aj českých súťažiach. Okrem produkcie mlieka a mliečnych výrobkov u nás pestujeme aj liečivé bylinky a drobné ovocie, ako aj ponúkame prehliadky našej farmy. Pasienky plné liečivých bylín a horský vzduch s vôňou ihličia a hríbov sú garanciou pre vznik našich jedinečných farmárskych pochúťok...

Kontakt: [email protected]

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4087703  Dátum zverejnenia: 17.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.