Bylinkový Ekonóm-Personalista-Admin

Farma Východná p.d.

Miesto práce
Farma Východná, Východná
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.12.2019
1 000 EUR (skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou a odbornými znalosťami), mzda je závislá od seniority kandidáta a dohodnutého pracovného úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novovznikajúcej firmy BIOTATRY H&B, ktorá vznikne oddelením od Farmy Východná p.d., zaoberajúcou sa pestovaním liečivých byliniek, drobného ovocia, ich následným spracovaním a veľkoobchodným predajom hľadáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozíciu: ekonóm - účtovník - personalista – administratívny pracovník

- vedenie zverenej časti podvojného účtovníctva spoločnosti (vystavovanie, evidencia a úhrady faktúr, rozpracovaná výroba, sklady, príjemky, výdajky...)
- vedenie pokladne
- príprava podkladov k rôznym daniam (daň z nehnuteľnosti, daň z motorových vozidiel, DPH)
- spracovanie štatistík a výkazov pre úrady
- účtovná správa majetku a správa investícií
- personalistika + komunikácia so sociálnou a zdravotnými poisťovňami
- sledovanie legislatívnych zmien zákonov
- kancelárska agenda - príjem a odosielanie pošty, zatriedenie dokladov a evidencií + ich archivácia
- príprava podkladov a komunikácia s Poľnohospodárskou platobnou agentúrou ohľadom agrodotácií
- účasť na príprave plánov a ekonomických reportov
- kooperácia so spolupracovníkmi, ktorí majú na starosti obchod, výrobu a spracovanie byliniek a drobného ovocia

- zaujímavá práca na Liptove v stabilnej firme
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- možnosť profesionálneho rastu a získania nových vedomostí/zručností

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každého uchádzača, všetky žiadosti starostlivo posúdime a podrobne vyhodnotíme. Budeme kontaktovať len vybraných kandidátov, ktorých pozveme na výberové konania v dvoch termínoch.
Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 79 zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované.
V prípade otázok volajte: +421 907 337370 počas pracovných dní v čase od 10:00 do 16:00;

Pokiaľ Vás pozícia zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis a motivačný list na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- ochota pomáhať, svedomitosť, precíznosť, trpezlivosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, poriadkumilovnosť
- prax na pozícii účtovník/účtovníčka aspoň 1 rok
- znalosť všeobecne záväzných právnych predpisov upravujúcich účtovnú a pracovno-právnu oblasť
- práca s PC - účtovný software, Word, Excel, internet - pokročilý

O FARME
Farma Východná je najvyššie položené ekologické hospodárstvo v Liptove (930 m.n.m.).
Zameriavame sa predovšetkým na bio-chov hovädzieho dobytka a oviec za účelom produkcie mlieka. Vďaka výnimočnej kvalite mlieka z horskej oblasti Vysokých Tatier ponúkame exkluzívne syrové delikatesy a lahodné prírodné syry pod značkou Farma Východná, ktoré získavajú popredné ocenenia na slovenských aj českých súťažiach. Okrem produkcie mlieka a mliečnych výrobkov u nás pestujeme aj liečivé bylinky a drobné ovocie, ako aj ponúkame prehliadky našej farmy. Pasienky plné liečivých bylín a horský vzduch s vôňou ihličia a hríbov sú garanciou pre vznik našich jedinečných farmárskych pochúťok...

Kontakt: [email protected]

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3784498  Dátum zverejnenia: 11.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR (skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou a odbornými znalosťami), mzda je závislá od seniority kandidáta a dohodnutého pracovného úväzku.