Traktorista - krmič

Farma Východná p.d.

Miesto práce
Východná
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 100 EUR/hod.1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kŕmenie kŕmnym vozom (hovädzí dobytok, kone, highlandery)
príprava kŕmnej dávky,
práca s nakladačom podľa potrevy

ubytovanie a strava: zabezpečená
príspevky na dovolenky, odmeny pri životných jubileách a narodeninám, vianočné príspevky, ubytovanie,

Informácie o výberovom konaní

prax - vítaná

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

T

strojnícky preukaz na čelné nakladače: vítaný

O FARME
Farma Východná je najvyššie položené ekologické hospodárstvo v Liptove (930 m.n.m.).
Zameriavame sa predovšetkým na bio-chov hovädzieho dobytka a oviec za účelom produkcie mlieka. Vďaka výnimočnej kvalite mlieka z horskej oblasti Vysokých Tatier ponúkame exkluzívne syrové delikatesy a lahodné prírodné syry pod značkou Farma Východná, ktoré získavajú popredné ocenenia na slovenských aj českých súťažiach. Okrem produkcie mlieka a mliečnych výrobkov u nás pestujeme aj liečivé bylinky a drobné ovocie, ako aj ponúkame prehliadky našej farmy. Pasienky plné liečivých bylín a horský vzduch s vôňou ihličia a hríbov sú garanciou pre vznik našich jedinečných farmárskych pochúťok...

Kontakt: [email protected]

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3642342  Dátum zverejnenia: 11.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 100 EUR/hod.1000