Zootechnik

Farma Východná p.d.

Miesto práce
Východná
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

o Zabezpečovanie riadenia a usmerňovania prác na úseku odchovu teliat – zodpovednosť za úsek odchovu teliat, riadenie a kontrola prác a pracovníkov na úseku, kontrola zdravotného stavu, napájania teliat, odrohovanie teliat, váženie +presuny, vakcinácia, dopĺňanie chýbajúcich ušných značiek,
o Zabezpečovanie veterinárnych ošetrení podľa pokynov veterinárneho lekára
o Príprava podkladov pre spracovanie miezd pracovníkov na úseku odchovu teliat
o ošetrovanie paznechtov podľa harmonogramu a pokynov vedúceho zootechnika
o zabezpečovanie a usmerňovanie prác na úseku Tranzitnej periódy dojníc – riadenie prác a pracovníkov na úseku, denná kontrola zdravotného stavu, presuny medzi kategóriami, dopĺňanie chýbajúcich ušných značiek, monitory správania, evidencia plemeníc a protokoly
o MooMonitor – aktívne využívanie a včasná aktualizácia
o Denná zootechnická agenda, denné hlásenie, týždenné hlásenie
o Sledovanie ekonomiky živočíšnej výroby
o Zastupovanie neprítomného zootechnika na inom úseku chovu podľa pokynov vedúceho zootechnika - dohľad nad dodržiavaním technologických postupov chovu jednotlivých druhov zvierat
o zabezpečovanie služieb počas pracovného voľna podľa plánovaného rozpisu
o zodpovednosť za jadrové krmivá, objemové krmivá a stelivá,
o starostlivosť za zverené budovy, stroje a zariadenia,

ubytovanie - 1,50€ / deň
stravovanie

Informácie o výberovom konaní

upresníme na pracovnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo - zootechnik

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

spoľahlivosť, dochvíľnosť, samostatnosť, zorganizovanie svojich zamestnancov, rozhodnosť, vzťah k zvieratám

O FARME
Farma Východná je najvyššie položené ekologické hospodárstvo v Liptove (930 m.n.m.).
Zameriavame sa predovšetkým na bio-chov hovädzieho dobytka a oviec za účelom produkcie mlieka. Vďaka výnimočnej kvalite mlieka z horskej oblasti Vysokých Tatier ponúkame exkluzívne syrové delikatesy a lahodné prírodné syry pod značkou Farma Východná, ktoré získavajú popredné ocenenia na slovenských aj českých súťažiach. Okrem produkcie mlieka a mliečnych výrobkov u nás pestujeme aj liečivé bylinky a drobné ovocie, ako aj ponúkame prehliadky našej farmy. Pasienky plné liečivých bylín a horský vzduch s vôňou ihličia a hríbov sú garanciou pre vznik našich jedinečných farmárskych pochúťok...

Kontakt: [email protected]

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2910788  Dátum zverejnenia: 17.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac