Agronóm

FARMA INVEST, s. r. o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
DOHODOU
1 800 EUR/mesiac- dohoda možná na základe skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného agronóma, ktorý má záujem zúročiť svoje doterajšie skúsenosti v poľnohospodárstve. Ponúkame silné zázemie a priestor pre kariérny rast ako aj všetky výhody, ktoré sa dajú očakávať od modernej spoločnosti, ktorá uplatnuje individuálny prístup a zaujímavé osobné ohodnotenie.

Vyžadujeme od Vás:
- riadenie rastlinnej výroby
- príprava osevného plánu
- skúsenosti s pesovaním tržných plodín
- skúsenosti s riadením mechanizácie výhodou
- úzka spolupráca s hlavným agronómom
- participácia na testovaní osív, hnojív, chémie
- zodpovednosť za dosahovanie naplánovaných parametrov.

- práca pre stabilnú a rýchlo rastúcu spoločnosť
- príjemný kolektív a profesionálny tím
- zaujímavé mzdové ohodnotenie
- v prípade potreby možnosť ZABEZPEČIŤ UBYTOVANIE

Ďakujeme Vám všetkým, za záujem o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo/ agronóm

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- vynikajúce organizačné schopnosti
- schopnosť správne stanoviť priority a vyžadovať ich plnenie
- komunikačné schopnosti
- tímový hráč
- samostatnosť a proaktívny prístup
- práca s PC na užívateľskej úrovni
- odolnosť voči stresu
- ochota učiť sa nové poznatky v sektore.

Podmienkou je vlastniť vodičský preukaz skupiny B, ostatné skupiny sú výhodou.

Naša spoločnosť združuje poľnohospodárske podniky po celom Slovensku.

Sme lídrami v poľnohospodárskej prvovýrobe na Slovensku. Pri našej činnosti staviame na ľuďoch – ich odbornosti a schopnosti meniť veci k lepšiemu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4512637  Dátum zverejnenia: 7.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac