Hlavný Zootechnik (Vedúci ŽV)

FARMA INVEST, s. r. o.

Miesto práce
Roľnícke družstvo Bzovík, Bzovík
Termín nástupu
Dohodou
2 000 EUR/mesiacMzda je závislá na skúsenostiach a seniorite kandidáta. Súčasťou odmeňovacej schémy sú ročné odmeny, ktoré sú závislé na dosiahnutých výsledkoch.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexne riadi a kontroluje biologické a technologické procesy jednotlivých úsekov živočíšnej výroby v súlade s ekonomickými cieľmi organizácie a udržateľnosťou hospodárenia.

Za úsek ŽV zodpovedá za:

- správne ustajnenie zvierat,
- čistotu ustajňovacích priestorov,
- tvorbu skupín a presuny zvierat,
- nastavenie správnej výživy,
- kontrolu kŕmenia,
- kontrolu zásob krmív a ich uskladnenie
- správnu plemenitbu,
- kvalitu vyrobených produktov,
- používané technológie a mechanizáciu
- hlásenia pre PPA.

Zabezpečuje:
- reprodukciu zvierat podľa pripárovacieho plánu.

Vedie:
- kolektív pracovníkov zabezpečujúcich prevádzku,
- chov zvierat spôsobom, aby dosiahol svoj chovateľský cieľ a množstvo predpokladanej produkcie,
- CEHZ a knihu veterinárnych zákrokov.

Odovzdáva:
- produkciu a zodpovedá za kvalitu vyrobených produktov.

Dohliada na:
- zdravotný stav chovaných zvierat a spolupracuje s veterinárnym lekárom.

Riadi:
- podriadených zamestnancov na svojom úseku výroby,
- chovateľské postupy a opatrenia v chove hospodárskych zvierat.

Analyzuje:
- problémy a uplatňuje biologické, technické a technologicko-ekonomické poznatky v oblasti manažmentu chovu zvierat.

Spolupracuje s:
- dodávateľmi marketingových a servisných služieb.

Rieši:
- problémy organizácie v pracovných procesoch a mechanizácie chovu.

Zodpovedá za:
- ekonomiku živočíšnej výroby.

Navrhuje, projektuje a implementuje udržateľnosť živočíšnej výroby v konkrétnych podmienkach hospodárenia.

- služobný mobil
- auto
- notebook
- veľmi dobrý kolektív a profesionálny tím
- stabilná a kontinuálne rastúca spoločnosť

Ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Živočíšna výroba

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Zootechnik, Vedúci živočíšnej výroby

Počet rokov praxe

6

- zodpovednosť a flexibilita
- pozitívny vzťah k zvieratám
- manažérske zručnosti

Naša spoločnosť združuje poľnohospodárske podniky po celom Slovensku.

Sme lídrami v poľnohospodárskej prvovýrobe na Slovensku. Pri našej činnosti staviame na ľuďoch – ich odbornosti a schopnosti meniť veci k lepšiemu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4459781  Dátum zverejnenia: 2.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac