Zootechnik pre mliečny dobytok

FARMA INVEST, s. r. o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
DOHODOU
1 600 EUR/mesiac- dohoda možná na základe pracovných skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexne a metodicky riadi úsek živočíšnej výroby v súlade s ekonomickými cieľmi organizácie a udržateľnosťou hospodárenia
- navrhuje, projektuje a implementuje udržateľnosť živočíšnej výroby v konkrétnych podmienkach hospodárenia
- v spolupráci s Vedúcim podniku a Riaditeľom živočíšnej výroby vykonáva strategické i operatívne opatrenia v oblasti efektívnosti a hospodárnosti prác súvisiacich s chovom hospodárskych zvierat (kŕmenie, veterinárna starostlivosť, reprodukcia) ako aj predajom produktov hospodárskych zvierat či zvierat samotných
- sleduje kľúčové ukazovatele výkonnosti a efektívnosti chovov hosp. zvierat, analyzuje výsledky a dáva návrhy na opatrenia
- reportuje súhrnné kľúčové ukazovatele chovov hospodárskych zvierat výrobnému manažérovi alebo vedeniu holdingu
- sleduje najnovšie trendy a aplikuje moderné spôsoby riadenia živočíšnej výroby v súlade so stratégiou holdingu
- spolupracuje s Výrobným manažérom a Finančným manažérom pri navrhovaní investícií

- veľmi dobrý kolektív a profesionálny tím
- stabilná a kontinuálne rastúca spoločnosť
Ponúkame Vám:
- samostatnú prácu, kde môžete uplatniť svoje vedomosti a kreativitu
- priestor na sebarealizáciu
- zaujímavé platové ohodnotenie
- v prípade potreby možnosť ZABEZPEČIŤ UBYTOVANIE

Ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

živočíšna výroba

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Hľadáme kolegyňu / kolegu, ktorý má rád svoju prácu a sleduje najnovšie trendy v oblasti živočíšnej výroby.

Veľkou výhodou je skúsenosť s chovom plemena Simentál

ostatné predpoklady:
- zodpovednosť a flexibilita
- pozitívny vzťah k zvieratám
- komunikačné schopnosti
- manažérske zručnosti

Naša spoločnosť združuje poľnohospodárske podniky po celom Slovensku.

Sme lídrami v poľnohospodárskej prvovýrobe na Slovensku. Pri našej činnosti staviame na ľuďoch – ich odbornosti a schopnosti meniť veci k lepšiemu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4455595  Dátum zverejnenia: 3.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac