Hlavný mechanizátor

FARMA INVEST, s. r. o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
DOHODOU
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacMzda je závislá na seniorite kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie tímu vodičov a mechanikov na 3 strediskách (cca 30 zamestnancov) cez podnikových mechanizátorov (6 000 ha pôdy celkovo)
- mesačné hodnotenie podriadených zamestnancov
- zaistenie obsluhy poľnohospodárskej mechanizácie a strojných zariadení pre potreby podniku
- zabezpečenie údržby a opráv poľnohospodárskej mechanizácie a strojných zariadení
- zabezpečenie kontroly a evidencie poľnohospodárskej mechanizácie a strojných zariadení
- spracovanie ročného plánu opráv a údržby a investičného plánu

- práca pre stabilnú a rýchlo rastúcu spoločnosť
- príjemný kolektív a profesionálny tím
- zaujímavé mzdové ohodnotenie
- mobil a auto na služobné účely
- v prípade potreby možnosť zabezpečiť ubytovanie

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo/ prvovýroba

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Z osobnostných predpokladov vítame zodpovednosť, dodržiavanie termínov, systematickosť v práci, proaktivitu, tímového ducha, spoľahlivosť a samostatnosť.
Vodičský preukaz C, E, T je výhodou.

Naša spoločnosť združuje poľnohospodárske podniky po celom Slovensku.

Sme lídrami v poľnohospodárskej prvovýrobe na Slovensku. Pri našej činnosti staviame na ľuďoch – ich odbornosti a schopnosti meniť veci k lepšiemu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4382725  Dátum zverejnenia: 28.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac