Finančný kontrolór

FARMA INVEST, s. r. o.

Miesto práce
Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
DOHODOU
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ekonomické a finančné analýzy dát výrobných spoločností
- príprava a revízia kalkulácií výrobného charakteru
- spolupráca s účtovnými oddeleniami spoločnosti
- aktívna účasť na tvorbe ročných plánov, vypracovanie finančných reportov (správ) a prehľadov pre management
- kontrola plnenia obchodno-finančného plánu a rozpočtu nákladov
- účasť na tvorbe metodiky smerníc a pokynov pre účtovníctvo, evidenciu a rozpočty
- v úzkej súčinnosti s výrobným manažérom oblasti zodpovednosť za dosahovanie stanovených cieľov spoločností
- analýza finančných ukazovateľov spoločnosti a KPI
- zodpovednosť za analýzu finančných tokov spoločností, Cash-flow
- spolupráca s audítormi a s finančnými a daňovými orgánmi štátnej správy
- komunikácia a rokovania s financujúcimi inštitúciami
- komunikácia s top manažmentom skupiny

- dobrý kolektív a profesionálny tím
- atraktívna, perspektívna oblasť pôsobenia
- stabilná a kontinuálne rastúca spoločnosť
- služobné vozidlo, notebook, mobilný telefón
- zavádzané a aplikované najmodernejšie technológie v oblasti rastlinnej výroby
- možnosti vhodného ubytovania v blízkom okolí
Ponúkame Vám:
- samostatnú prácu, kde môžete uplatniť svoje vedomosti a kreativitu
- priestor na sebarealizáciu
- zaujímavé platové ohodnotenie

Ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie / finančný manažment

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Power BI - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme kolegu, ktorý má rád financie a ľudí. Zároveň disponuje:
- analytické schopnosti a prax v oblasti kontrolingu
- vynikajúce organizačné schopnosti, predchádzajúca manažérska prax je vítaná
- prax v audite 2 roky
- schopnosť správne stanoviť priority a vyžadovať ich plnenie
- komunikačné schopnosti
- tímový hráč
- samostatnosť a proaktívny prístup
- odolnosť voči stresu
- ochota učiť sa nové poznatky v sektore poľnohospodárskej prvovýroby
Podmienkou je vlastniť vodičský preukaz skupiny B, ostatné skupiny sú výhodou.

Naša spoločnosť združuje poľnohospodárske podniky po celom Slovensku.

Sme lídrami v poľnohospodárskej prvovýrobe na Slovensku. Pri našej činnosti staviame na ľuďoch – ich odbornosti a schopnosti meniť veci k lepšiemu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4134010  Dátum zverejnenia: 2.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac