Agronóm

FARMA INVEST, s. r. o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
DOHODOU
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pre svoj ďalší rast mladých a perspektívnych agronómov, ktorí majú záujem nadobudnúť odbornú prax prípadne zúročiť svoje doterajšie skúsenosti v poľnohospodárstve. K tomu ponúkame silné zázemie a priestor pre kariérny rast ako aj všetky výhody ktoré sa dajú očakávať od modernej spoločnosti. Spoločnosť uplatňuje individuálny prístup a zaujímavé osobné ohodnotenie. Pozícia sa obsadzuje pre tri podniky v Prešovskom kraji v okrese Prešov a pre podnik v Banskobystrickom kraji v okrese Zvolen.
Vyžadujeme od Vás:
- riadenie rastlinnej výroby
- príprava osevného plánu
- úzka spolupráca s hlavným agronómom
- participácia na testovaní osív, hnojív, chémie
- zodpovednosť za dosahovanie naplánovaných parametrov.

Mzda je tvorená zo základnej zložky, ktorá závisí od seniority uchádzača. Nad rámec mzdy sú ročné odmeny.
Pre ambicióznych manažérov ponúkame príležitosť na sebarealizáciu, možnosť participovať na budovaní podniku, pôsobiaceho v oblasti poľnohospodárskej prvovýroby.
Ponúkame kvalitné odborné zaškolenie, materiálne zázemie a adekvátne ohodnotenie.
V prípade potreby zabezpečíme vhodné ubytovanie.

Ďakujeme Vám všetkým, za záujem o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo/ agronóm

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme kolegu, ktorý má rád pôdu a rozumie jej potrebám. Zároveň disponuje:
- vynikajúce organizačné schopnosti
- schopnosť správne stanoviť priority a vyžadovať ich plnenie
- komunikačné schopnosti
- tímový hráč
- samostatnosť a proaktívny prístup
- práca s PC na užívateľskej úrovni
- odolnosť voči stresu
- ochota učiť sa nové poznatky v sektore.
Podmienkou je vlastniť vodičský preukaz skupiny B, ostatné skupiny sú výhodou.

Naša spoločnosť združuje poľnohospodárske podniky po celom Slovensku.

Sme lídrami v poľnohospodárskej prvovýrobe na Slovensku. Pri našej činnosti staviame na ľuďoch – ich odbornosti a schopnosti meniť veci k lepšiemu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4032055  Dátum zverejnenia: 10.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac