Pracovník v mliekarni

Farma Bardy, s.r.o.

Miesto práce
Rajec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Nástupný základný plat 700 eur, odmena 50 euro. Brutto 750 eur. Po zaučení - 3 mesiace, nárast základného platu a odmeny podľa kvality vykonanej práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníka, ktorý po zaučení bude vyrábať produkty
z mlieka - syry, tvaroh, bryndzu, jogurty, atď. Prax v obore je vítaná, ale nie je podmienkou. Dôležitá je ochota učiť sa nové veci.

Skúsený pracovný kolektív, TPP, práca na JEDNU smenu, všetko cez pásku, odborný rast, po zaučení výborne platové podmienky.

Informácie o výberovom konaní

Chop sa šance stať sa odborníkov v zaujímavej profesii.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Chuť pracovať a učiť sa nové veci.

Výroba a predaj mliečnych výrobkov - MLIEKAREŇ

249
013 19 Jasenové

Kontakt

ID: 3819018  Dátum zverejnenia: 26.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný základný plat 700 eur, odmena 50 euro. Brutto 750 eur. Po zaučení - 3 mesiace, nárast základného platu a odmeny podľa kvality vykonanej práce.