Montér hradení od 1700-2000€ mesačne v čistom po skúšobnej dobe (len TPP)

Pkt Company s.r.o.

Miesto práce
Dánsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a učenlivých pracovníkov na naše zahraničné projekty (chodieva sa na turnusy 6-8 týždňov v Dánsku, 1-2 týždne doma, prípadne je možnosť pracovať aj na slovenských projektoch napr. v lokalite Nitriansky kraj).

máte chuť pracovať v zahraničí a neprekážajú vám turnusy ? - pošlite nám životopis na pozíciu pomocného pracovníka, montéra a zarobte si.
- ide o technicky jednoduché montážne práce hradení a ďalšej technológie na farmách pre ošípané.
- NIE SME ŽIADNA AGENTÚRA, ALE VÝROBNÁ A MONTÁŽNA FIRMA
- pracuje sa 5-6 dní v týždni (cca 50-60 hodín za týždeň)
- nevyžadujeme komunikatívnu úroveň anglického / nemeckého jazyka (je to však výhodou)
- PRÁCA V ZAHRANIČÍ JE VÝHRADNE NA TPP
- prvé nástupy na danú pozíciu od 8/3/2021, následne priebežne

UBYTOVANIE AJ DOPRAVA SÚ ZABEZPEČENÉ NA NAŠE NÁKLADY (platíte si iba stravu) sme medzinárodná výrobná a montážna spoločnosť, ponúkame Vám prácu na trvalý pracovný pomer (práce v Dánsku, Nórsku, Rusku atd.).

VÝBEROVÉ KONANIA PREBIEHAJÚ VÝHRADNE V NITRE. DÁTUMY POHOVOROV DOSTANETE NA VÁŠ EMAIL PO ODOSLANÍ ŽIVOTOPISU

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota vycestovať do zahraničia, učiť sa novým veciam a MANUÁLNE PRACOVAŤ

- predchádzajúce skúsenosti na pozícii montér, tesár, stolár, vodár, elektrotechnik, elektromechanik, elektrikár, údržbár a pod. VEĽKOU VÝHODOU

Spoločnosť PKT Company, s.r.o. bola založená v roku 2009 a dnes sme stabilná stredne veľká slovenská spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti výroby a montáže ustajňovacej technológie pre ošípané a hovädzí dobytok, vyrábame rôzne oceľové a nerezové konštrukcie pre zákazníkov v oblasti stavebníctva, strojárstva, ale aj iných oblastí. Projekty realizujeme najmä pre zákazníkov na Slovensku, Maďarsku, Dánsku, Nórsku, Švédsku, Nemecku, Francúzsku, Litve, Rumunsku a v minulosti aj Ukrajine či Rusku a ďalších krajinách v rámci EU.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4030558  Dátum zverejnenia: 8.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac