Konštruktér 3D (Solid Works) v Nitre TPP aj SZČO

Pkt Company s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 51, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozícii konštruktér 3D budete zodpovedný za:

- vytváranie 3D modelov výrobkov smerujúcich do našej výroby (využívaný SW Solid Works)
- spoluprácu s našimi zahraničnými partnermi pri vytváraní 3D modelu
- samostatnú komunikáciu pri riešení zverených projektov (komunikácia v anglickom jazyku písomnou aj telefonickou formou na dennej báze)

- práca na TPP alebo živnosť podľa dohody
- zaujímavé platové podmienky a príležitosť pre juniora aj seniora

- PROSÍME VÁS, ABY STE REAGOVALI NA PRACOVNÚ PONUKU VÝHRADNE PÍSOMNOU FORMOU. TELEFONICKY ANI OSOBNE INFORMÁCIE NEPOSKYTUJEME.
- PRE VEĽKÝ POČET REAKCIÍ BUDEME KONTAKTOVAŤ IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť bezproblémovej práce v programe SolidWorks PODMIENKOU, bez ktorej nemôžete byť na pohovore úspešným kandidátom

Spoločnosť PKT Company, s.r.o. bola založená v roku 2009 a dnes sme stabilná stredne veľká slovenská spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti výroby a montáže ustajňovacej technológie pre ošípané a hovädzí dobytok, vyrábame rôzne oceľové a nerezové konštrukcie pre zákazníkov v oblasti stavebníctva, strojárstva, ale aj iných oblastí. Projekty realizujeme najmä pre zákazníkov na Slovensku, Maďarsku, Dánsku, Nórsku, Švédsku, Nemecku, Francúzsku, Litve, Rumunsku a v minulosti aj Ukrajine či Rusku a ďalších krajinách v rámci EU.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3698628  Dátum zverejnenia: 6.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac