Zvárač CO2 ( MIG ) / TIG v Nitre na jednu zmenu!

Pkt Company s.r.o.

Štúrova 51, Nitra, Nitriansky kraj, okres Hlohovec, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodov rozširovania výroby obsadzujeme viacero voľných miest na pozícii ZVÁRAČ CO2 ( MIG ) / TIG PRÁCA V NITRE NA TPP AJ ŽIVNOSŤ, pričom Vašou pracovnou náplňou bude:

- zváranie kovových a nerezových konštrukcií metódou CO2 alebo TIG,
- manipulácia s materiálom,
- kontrola kvality vyrobených výrobkov,
- oprava chybných zvarov,
- plnenie úloh pridelených nadriadeným

- vybraným zamestnancom (na základe výkonu) spoločnosť preplatí ďalšie zváračské školenia (napr. na TIG...)
- platové podmienky budú stanovené na základe výsledkov skúšky zo zvárania
- práca v medzinárodnej výrobnej spoločnosti v Nitre (Štúrova ulica - nie priemyselný park)
- práca v jednozmennej prevádzke (od 6:00 - 15:30 hod)
- možnosť pracovať na TPP aj živnosť
- férový prístup k zamestnancom
- príspevky na stravovanie

- PROSÍME VÁS, ABY STE REAGOVALI NA PRACOVNÚ PONUKU VÝHRADNE PÍSOMNOU FORMOU. TELEFONICKY ANI OSOBNE INFORMÁCIE NEPOSKYTUJEME.
- PRE VEĽKÝ POČET REAKCIÍ BUDEME KONTAKTOVAŤ IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- skúsenosti so zváraním CO2 alebo TIG PODMIENKOU
- znalosť aspoň základného čítania technickej dokumentácie
- zváračský preukaz nie je podmienkou (ale výhodou)

Spoločnosť PKT Company, s.r.o. bola založená v roku 2009 a dnes sme stabilná stredne veľká slovenská spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti výroby a montáže ustajňovacej technológie pre ošípané a hovädzí dobytok, vyrábame rôzne oceľové a nerezové konštrukcie pre zákazníkov v oblasti stavebníctva, strojárstva, ale aj iných oblastí. Projekty realizujeme najmä pre zákazníkov na Slovensku, Maďarsku, Dánsku, Nórsku, Švédsku, Nemecku, Francúzsku, Litve, Rumunsku a v minulosti aj Ukrajine či Rusku a ďalších krajinách v rámci EU.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2747323  Dátum zverejnenia: 16.3.2017