IVF lékař - gynekolog - Brno

Farkasova & Partners s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
130 000 czk

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, privátní mezinárodní kliniku reprodukční medicíny hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na pozici IVF LÉKAŘ – GYNEKOLOG.

Náš klient je leadrem v oblasti reprodukční medicíny a klinika disponuje špičkovými technologiemi, kterými pomáhá dosahovat vysoké míry úspěšnosti v léčbě svých klientů.

Hledáme lékaře ideálně s atestací z gynekologie, které čeká nadstandartní platové ohodnocení, moderní a příjemné pracovní prostředí, práce v dynamicky se rozvíjející mezinárodní klinice a prostor pro další kariérní rozvoj.

Nástup možný ihned.

Pro více informací kontaktujte Kristýnu Pokornou.

Rádi bychom Vás upozornili, že zasláním Vašeho životopisu udělujete, v souladu s ustanoveními zákona č.101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, společnosti Farkasova & Partners s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů týkajících se Vaší osoby za účelem zajištění personálního poradenství pro Vaši osobu. Tento souhlas nám udělujete do odvolání, a to v rozsahu nezbytném k zajištění účelu tohoto souhlasu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Farkasova & Partners helps and advice organizations on recruitment and talent management strategy and ways to align it with their business objectives. With a base in the Czech Republic / Slovakia and with a strong partners in CEE, Scandinavia and Baltics (so far) the company focus on both local and international executive search and talent management assignments.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
Česká republika
www.farkasovaandpartners.com

Kontakt

Kontaktní osoba: Kristyna Pokorná
Tel.: +420602544345
E-mail: poslat životopis
ID: 3446024   Dátum zverejnenia: 11.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   130 000 czk