Reagujte bez životopisu

Praktický lékař – Plzeň (Česká republika)

FARKASOVA INTERNATIONAL, s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
Možný ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 80 000 Kč/měsícMnoho dalších bonusů a odměň.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, jednoho z nejúspěšnějších poskytovatelů zdravotní péče v České republice a na Slovensku, hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na pozici Praktický lékař do Plzně (Česká republika).

Poliklinika disponuje moderním prostředím a špičkovými technologiemi, kterými pomáhá dosahovat vysoké míry úspěšnosti v léčbě svých klientů.

Hledáme všeobecného praktického lékaře, lékaře v přípravě na atestaci či lékaře absolventa. Lékaře čeká nadstandartní platové ohodnocení, moderní a příjemné pracovní prostředí, zázemí silné a stabilní společnosti.

Nástup možný ihned.

Pro více informací kontaktujte Borisa Žunkána.

„Rádi bychom Vás upozornili, že zasláním Vašeho životopisu udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zajištění personálního poradenství pro Vaši osobu. V souladu s platnými právním předpisy na ochranu osobních údajů tímto souhlasíte, aby společnost Farkasova International, s.r.o. zpracovávala Vaše osobní údaje nutné pro účely personálního poradenství a zprostředkování karierních příležitostí (zejména jméno, příjmení, e-mail, adresu, telefonní číslo, případně další údaje dobrovolně poskytnuté a nezbytné pro výše uvedené účely)“

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Náš klient je jeden z nejúspěšnějších poskytovatelů zdravotní péče v České republice a na Slovensku.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Profesionálové v oblasti vyhledávání a správy talentů
ID: 4001022  Dátum zverejnenia: 18.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc