CFO Slovakia ( Bratislava )

FARKASOVA INTERNATIONAL, s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 6 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

For our long-term partner, a big international company, number one within its category, we have been currently searching for a very senior executive level CFO Slovakia ( Bratislava ). The CFO within this organisation has a very strong impact on the business.

The role of a CFO has a very wide complexity and might be interesting for someone considering more entrepreneurial environment.

As a CFO you will be responsible for planning, directing, managing and controlling all the company´s financial activities plus M&A projects and communications with local financial institutions and other authorities.

The ideal candidate has at least 10 years experience in senior executive level finance role and ideally prior Big 4 experience would be an advantage.

Would you like to know more ?

For a completely confidential discussion – please don’t hesitate to contact Kristyna Macounova.

Rádi bychom Vás upozornili, že zasláním Vašeho životopisu udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zajištění personálního poradenství pro Vaši osobu. V souladu s platnými právním předpisy na ochranu osobních údajů tímto souhlasíte, aby společnost Farkasova International, s.r.o. zpracovávala Vaše osobní údaje nutné pro účely personálního poradenství a zprostředkování karierních příležitostí (zejména jméno, příjmení, e-mail, adresu, telefonní číslo, případně další údaje dobrovolně poskytnuté a nezbytné pro výše uvedené účely).

Hlavní oblast působení klienta

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Profesionálové v oblasti vyhledávání a správy talentů
ID: 3866014  Dátum zverejnenia: 7.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 6 000 EUR/měsíc