Reagujte bez životopisu

Ponuka práce pre zvárača so skúsenosťami v zámočníckej dielni a na montážach strojnotechnologických zariadení

Farkas-VM, s.r.o.

Miesto práce
Sereď
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 2 850 EUR/mesiac"13. plat" mesačné odmeny mzda ku 10. dňu nasledujúceho mesiaca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Farkas-VM, s.ro. ponúka pracovnú pozíciu pre viacero uchádzačov. Základné požiadavky na uchádzača:

zváracie schopnosti MIG/MAG
zámočnícke skúsenosti
minimálne základné skúsenosti s TiG
vítané sú skúsenosti pálením a zváraním autogénom (plazmou)
znalosti v oblasti potrubných rozvodov

Hlavnou náplňou práce uchádzača je zváranie na dielni či na prevádzkach našich zákazníkov, a zároveň. prípravné činnosti pred zváraním ako sú napr. delenie, vŕtanie, brúsenie a pod. činnosti s materiálom. Preferujeme uchádzačov so zručnosťami zámočníka, potrubára či so znalosťami TiG. Uchádzač v rámci svojich skúseností bude vo firme vykonávať aj iné pracovné činnosti, ktoré poskytuje svojim zákazníkom ako napr. montáž potrubných trás, montáž technológie, strojné údržbárske práce na odstávkach firiem a prevádzok. Zaškolenie je samozrejmosťou. Presné kritéria a požiadavky na pracovníka nie sú, spresní sa na osobnom pohovore.

-celoročne pracovné oblečenie a OOPP
-firemné náradie a vozidlo na presun na pracovisko
-dlhodobé a perspektívne zamestnanie, možnosť odborného rastu
-individuálny prístup
-jednozmenná prevádzka počas pracovných dní 6:00-16:00 (platený presun z firmy na stavbu v plnej hodinovej sadzbe)
50% príplatok za prácu v sobotu aj pre pre živnostníkom
100% príplatok za prácu v nedeľu či sviatok aj pre pre živnostníkom
-osobné finančné ohodnotenie počas roka

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zámočníctvo, strojárstvo, potrubárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

šikovnosť a zodpovednosť
pracovitosť
precíznosť
spoľahlivosť
flexibilita
samostatnosť ale aj kolektívnosť
chuť sa rozvíjať

Firma Farkas-VM vykonáva:
-vodoinštalatérske práce
-kúrenárske práce - centrálne kotolne, výmenníkové stanice
-technické izolácie a oplechovanie
-montáž, rekonštrukcia, oprava, údržba plynových zariadení a VTZ
-montáž tlakových nádob - rozvody vzduchu
-zámočnícke a klampiarske práce
-rôzne zváračské práce
-CNC rezanie plazmou
-autodoprava
-montáž strojnotechnologických zariadení
-údržbárske a odstávkové práce na technologických celkov

Kontakt

ID: 4074086  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 850 EUR/mesiac