Reagujte bez životopisu

Zvárač - Sereď

Farkas-VM, s.r.o.

Miesto práce
Sereď
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je zváranie CO2, oceľové konštrukcie, schodiská, podesty a pod. Nutné aby záujemca mal trvalý pobyt do 20 km od Serede. Práca je na stálo na celý rok, nejedná sa o sezónnu alebo o aktuálnu rozrobenú zákazku.
Ďalšou náplňou práce uchádzača sú nižšie uvedené body:
-montáž oceľových konštrukcií
- montáž strojnotechnologických zariadení
-montáž potrubných rozvodov ( konzoly, potrubia, izolácie,
oplechovanie rúr a pod.)
TIG- zváranie nerezových joklových profilov (drobné
konštrukcie) a nerezové potrubné rozvody
-zváranie plameňom- rozvody UK, chladu či plynu
-vodičské oprávnenie skupiny C (nie je podmienkou ale výhodou)
Z vyššie uvedených kritérií je zrejmé, že sa nejedná o stále zváranie CO2 na dielni či stavbe ale aj iné činnosti, ktoré firma zastrešuje ako celok pre zákazníkov. Nástupný plat 7,0 €/hod. Platba faktúr každý mesiac so splatnosťou 10 dní.
Nižšie v popise inzerátu je popísaná činnosť firmy. Ak Vás oslovila voľaktorá činnosť, môžete poslať Vašu žiadosť na e-mail [email protected] alebo kontaktovať 0903691433

-pracovné oblečenie (OOPP)
-dlhodobé a perspektívne zamestnanie, možnosť odborného rastu
-individuálny prístup
-jednozmenná prevádzka počas pracovných dní 6:30-17:00 (po dohode v sobotu)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zámočníctvo, strojárstvo, potrubárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

skúsenosti so zváraním
flexibilný
zodpovedný
schopnosť pracovať osamote a kolektívne
logické zmýšľanie

Firma Farkas-VM vykonáva:
-vodoinštalatérske práce
-kúrenárske práce - centrálne kotolne, výmenníkové stanice
-technické izolácie a oplechovanie
-montáž, rekonštrukcia, oprava, údržba plynových zariadení a VTZ
-montáž tlakových nádob - rozvody vzduchu
-zámočnícke a klampiarske práce
-rôzne zváračské práce
-CNC rezanie plazmou
-autodoprava
-montáž strojnotechnologických zariadení
-údržbárske a odstávkové práce na technologických celkov
ID: 3926449  Dátum zverejnenia: 30.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.