Teamleader vo výrobe

Farguell Nitra s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacZákladná mzda od1400,- eur mesačne + variabilná zložka mzdy. Výsledná výška základnej zložky & variabilnej zložky mzdy závisí od skúseností kandidáta (bude upresnené na pracovnom pohovore) K výslednej mzde bude započítaný ešte: - Príplatok za prácu v sťaženom prostredí - Nedeľný príplatok - Nočný príplatok - A v prípade potreby práce nadčas aj nadčasové príplatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie prideleného tímu vo výrobe
Organizácia výrobného procesu v spolupráci s produkčným managerom - zabezpečenie plynulej výroby
Zabezpečovanie dodržiavania pracovných, technologických a bezpečnostných predpisov
Vyhodnocovanie pracovnej zmeny
Motivácia skupiny, ktorú TL vedie, dáva návrhy na školenia
Spracovanie dát v systéme Helios
Plnenie výrobného plánu - v prípade deviácie podá návrh na zlepšenie
Spracovanie dochádzky pridelenej skupiny zamestnancov
Kontrola, dodržiavanie pracovných postupov
Sledovanie stavu základných vstupných komponentov potrebných pre chod výroby ( oleje , pomocný brúsny materiál materiál , kancelárske potreby..)
Dodržiavanie a sledovanie kvality pri výrobných procesoch
Zostavovanie týždennej zmenovosti zamestnancov
Kontrola a dohľad nad dodržiavaním firemného poriadku
Aktívna príprava na audity, a účasť na auditoch ak je to potrebné
Reporting výrobnému managerovi
Aktívna účasť na mítingoch týkajúcich sa výroby
Dohľad nad dodržiavaním pracovnej disciplíny a predpisov BOZP
Zodpovedný za správne reportovanie výroby pre systém MES a tiež označenia výrobkov
Mimo kancelárske hodiny je zodpovedný za koordináciu priorít aj pre ostatne oddelenia (Technické, Logistika, atd.)
Zodpovedný za realizáciu projektov na zlepšenia

sociálny program spoločnosti

Ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám životopis v slovenskom aj anglickom jazyku e-mailom na uvedenú kontaktnú adresu. Do predmetu správy uveďte názov pracovnej pozície. Osobne budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- Výborné organizačné schopnosti, prirodzená autorita
- Rozhodnosť, spoľahlivosť,
- prax s riadením ľudí vo výrobe
- Skúsenosti z výrobnej spoločnosti (ideálne strojárstvo, znalosť z lisovania kovov veľkou výhodou)
- práca na zmeny (ranná, poobedná, nočná) nie je pre vás problém
- Schopnosť komunikovať v AJ výhodou

Vo Farguell Group sme špecialisti na dizajn a výrobu kovových komponentov pre priemyselný sektor s 80-ročnými skúsenosťami.
Od roku 1943 sme zostali verní našim záväzkom voči našim zákazníkom, v Farguell Group sme motivovaní neustálym rastom a inováciami.
Vďaka našim skúsenostiam a umiestneniu v Európe spolupracujeme ako Tier 2 pre veľkú väčšinu Tier 1. Vzhľadom na našu flexibilitu sa prispôsobujeme rôznym trhom, dosahujeme diverzifikáciu produktov a ponúkame našu charakteristickú úroveň spokojnosti s našimi službami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4770915  Dátum zverejnenia: 26.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac