Vedúci skladu

Farguell Nitra s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
asap
1 300 EUR/mesiac1300 eur mesačne základná mzda + 200 eur mesačný variabilný bonus+ všetky zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinácia a rozdeľovanie skladníkov jednotlivých zmien
• Koordinovanie, preškoľovanie a dohliadnutie na používanie systémov na skeneri
• Kontrola expedície a stavu skladu
• Kontrola zásob a dohľad
• Obalové a odpadové hospodárstvo
• Zastupovanie skladníkov počas dohodnutej pracovnej doby
• 5S skladu
• Kontrola dodržiavania BOZP
• Korekcia dodacích listov a zákazníckych štítkov
• Dohľad nad pravidelnými inventúrami

- finančný príspevok alebo DOXX karta na stravovanie
- príspevok na DDS 2%
- príspevky ročné do 600 € (letný & zimný príspevok)
- bonus za odporučenie známeho 300€ (po odpracovaní 3 mesiacov)
- práca na trvalý pracovný pomer
- všetky ochranné pracovné prostriedky v réžii zamestnávateľa + jeho pranie
- rozpracovaný adaptačný program pre nových kolegov
- práca v rodinnej firme so stabilným zázemím
- možnosť kariérneho rastu
- vitamínový, vianočný balíček

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-organizačné schopnosti
-schopnosť práce pod stresom
-zodpovednosť a spoľahlivosť
-analytické myslenie
-aktívny prístup k práci a riešeniu problémov
-ovládanie problematiky skladovej logistiky
-skúsenosti z riadením VZV & žeriavu.

Vo Farguell Group sme špecialisti na dizajn a výrobu kovových komponentov pre priemyselný sektor s 80-ročnými skúsenosťami.
Od roku 1943 sme zostali verní našim záväzkom voči našim zákazníkom, v Farguell Group sme motivovaní neustálym rastom a inováciami.
Vďaka našim skúsenostiam a umiestneniu v Európe spolupracujeme ako Tier 2 pre veľkú väčšinu Tier 1. Vzhľadom na našu flexibilitu sa prispôsobujeme rôznym trhom, dosahujeme diverzifikáciu produktov a ponúkame našu charakteristickú úroveň spokojnosti s našimi službami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4761202  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac