Elektromechanik

Farguell Nitra s.r.o.

Miesto práce
FARGUELL, Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
asap
1 800 EUR/mesiacod 1800€ podľa skúsenosti kandidáta bližšie informácie na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva opravy ,zoradenia ,testy nastavenie elektrických ,mechanických a elektromechanických strojov a technológií.
- vykonáva opravy, kontroly, nastavenia parametrov , programovanie a úpravu programov elektronických zariadení.
- vykonáva preventívne, prediktívne kontroly zariadení , spracováva potrebné výkazy.
- neustále zvyšuje svoju odbornosť samoštúdiom , štúdiom existujúcich zariadení a účasťou na školeniach .
- zabezpečuje optimálne zásoby ND.
- organizuje svoju aktivitu cieľom splniť denné, mesačné a ročné ciele oddelenia, úzko spolupracuje a koordinuje proces s ostatnými oddeleniami .
- spolupracuje s dodávateľmi materiálu , nástrojov strojov, vykonáva preberanie zariadení.
- optimalizuje využitie materiálnych a ľudských zdrojov s cieľom zabezpečiť čo najnižšie náklady.
- podieľa sa na vytváraní prevádzkových dokumentov závodu .
- podieľa sa a zabezpečuje aktualizáciu dokumentácie strojov a nástrojov.
-dodržiavania pravidlá BOZP , ochrany životného prostredia.
- zúčastňuje sa riešiteľských tímov, 5S a pod.
- práca na 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná), v blízkej budúcnosti prechod na 4 zmennú prevádzku

- finančný príspevok alebo DOXX karta na stravovanie
- príspevok na DDS 2%
- príspevky ročné do 600 € (letný & zimný príspevok)
- bonus za odporučenie známeho 300€ (po odpracovaní 3 mesiacov)
- práca na trvalý pracovný pomer
- všetky ochranné pracovné prostriedky v réžii zamestnávateľa
- práca v rodinnej firme so stabilným zázemím
- odmeňovanie zamestnanca mesiaca
- vitamínový & vianočný balíček

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Počet rokov praxe

5

§ 22 Samostatný elektrotechnik, znalosť strojných zariadení, elektronických systémov strojov (senzorika, značenie, pohony) , elektronických riadiacich systémov (PLC a robotika), Hydraulika, Pneumatika, práca s PC Word, Excel , základná znalosť AJ

Komunikatívnosť , organizačné schopnosti a tímová práca.

Vo Farguell Group sme špecialisti na dizajn a výrobu kovových komponentov pre priemyselný sektor s 80-ročnými skúsenosťami.
Od roku 1943 sme zostali verní našim záväzkom voči našim zákazníkom, v Farguell Group sme motivovaní neustálym rastom a inováciami.
Vďaka našim skúsenostiam a umiestneniu v Európe spolupracujeme ako Tier 2 pre veľkú väčšinu Tier 1. Vzhľadom na našu flexibilitu sa prispôsobujeme rôznym trhom, dosahujeme diverzifikáciu produktov a ponúkame našu charakteristickú úroveň spokojnosti s našimi službami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie ľudských zdrojov
Tel.: +421902125022
E-mail: poslať životopis
ID: 4725224  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac