Nástrojár

Farguell Nitra s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacOD 1100,- EUR brutto/mesiac (finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta) + 150 variabilná zložka mzdy + hlučný príplatok cca 120 - EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- Pomocné práce v nástrojárni (čistenie nástrojov, natieranie nástrojov)
- Pomocné administratívne činnosti (evidencia náhradných dielov)
- Údržba a oprava lisovacích a strihových nástrojov
- Zhotovenie dielcov podľa technickej dokumentácie a operatívnych požiadaviek pre zabezpečenie výroby
- Vykonávanie operatívnej a preventívnej údržby a opravy lisovacích a strihových nástrojov
- Asistencia, údržba a nastavovanie nástrojov
- Realizovanie štandardných zámočníckych opráv
- Práca na 3 zmeny (počas zaúčania len ranná zmena)

- gastro karta alebo finančný príspevok
- príspevok na DDS 2%
- letné a zimné peňažné bonusy
- bonus za odporučenie známeho 300€ (po odpracovaní 3 mesiacov)
- vitamínové balíčky, Mikulášsky balíček
- práca na trvalý pracovný pomer
- všetky ochranné pracovné prostriedky v rámci nákladov a réžie zamestnávateľa
- možnosť rastu a zaškolenia na vyššie pozície
- práca v rodinnom prostredí
- práca v medzinárodnej, stabilnej, rýchlo rozvíjajúcej sa spoločnosti
- aj živnosť

* Podľa Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z. z., § 62 ods. 2, sme povinní uvádzať sumu základnej zložky mzdy. Konečná výška Vašej skutočnej mzdy je odvodená od Vašich odborných skúseností, znalostí, zručností a toho ako zodpovedajú požiadavkám konkrétnej pozície.

Prosíme kandidátov, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu, aby poslali C.V. cez dolu uvedený link.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, spĺňajúcich naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- stredné odborné vzdelanie technického smeru, maturita nie je podmienkou

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Manuálna zručnosť a technické myslenie
- Znalosť čítania technickej dokumentácie
- Ovládanie základných technologických postupov ručného a strojného spracovania, strojného obrábania
- Skúsenosti so zváraním (oblúkové) - výhodou
- Skúsenosti s výmenou a montážou lisovacích nástrojov - výhodou

Vo Farguell Group sme špecialisti na dizajn a výrobu kovových komponentov pre priemyselný sektor s 80-ročnými skúsenosťami.
Od roku 1943 sme zostali verní našim záväzkom voči našim zákazníkom, v Farguell Group sme motivovaní neustálym rastom a inováciami.
Vďaka našim skúsenostiam a umiestneniu v Európe spolupracujeme ako Tier 2 pre veľkú väčšinu Tier 1. Vzhľadom na našu flexibilitu sa prispôsobujeme rôznym trhom, dosahujeme diverzifikáciu produktov a ponúkame našu charakteristickú úroveň spokojnosti s našimi službami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4540726  Dátum zverejnenia: 17.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac