Zoraďovač lisov / Nastavovač

Farguell Nitra s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
1 174 EUR/mesiacod 1174 € mesiac (brutto) (zahŕňa, fix, variabil a hlučné)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha postupových lisov, odoberanie kusov z lisu
- nastavovanie lisov
- zoraďovanie lisovacích nástrojov podľa pracovných inštrukcií
- manipulácia s lisovacími nástrojmi pomocou žeriavu alebo VZV (školenie vieme zabezpečiť)
- práca na 3 zmeny

- stravné lístky v hodnote 4,80 eur na deň (55% hradí zamestnávateľ)
- príspevok na DDS 2%
- letné a zimné peňažné bonusy (200 € letný a 400 € zimný)
- bonus za odporučenie známeho 150€ (po odpracovaní 3 mesiacov)
- práca na trvalý pracovný pomer
- všetky ochranné pracovné prostriedky v réžii zamestnávateľa

Hľadáme nových kolegov do nášho kolektívu. Radi privítame všetkých ktorí majú záujem o dlhodobú prácu a chcú rásť spoločne s našou spoločnosťou. V prípade záujmu pošlite nám životopis na uvedenú e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické myslenie,
- skúsenosti s nastavovaním zariadení sú vítané, ale nie podmienkou
- dobrý zdravotný stav

Vo Farguell Group sme špecialisti na dizajn a výrobu kovových komponentov pre priemyselný sektor s 80-ročnými skúsenosťami.
Od roku 1943 sme zostali verní našim záväzkom voči našim zákazníkom, v Farguell Group sme motivovaní neustálym rastom a inováciami.
Vďaka našim skúsenostiam a umiestneniu v Európe spolupracujeme ako Tier 2 pre veľkú väčšinu Tier 1. Vzhľadom na našu flexibilitu sa prispôsobujeme rôznym trhom, dosahujeme diverzifikáciu produktov a ponúkame našu charakteristickú úroveň spokojnosti s našimi službami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4462812  Dátum zverejnenia: 8.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 174 EUR/mesiac