Projektový inžinier – lisovanie

Farguell Nitra s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacod 1700 Eur/mesiac brutto (finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)* + ďalšie finančné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za výsledný produkt (Build to print)
• Definícia a kontrola výrobných procesov
• Zodpovednosť za výrobu nových nástrojov
• Komunikácia s dodávateľmi
• Príprava a aktualizácia Kusovníka (BOM)
• Príprava FMEA
• Follow up – dohľad nad kontrolou výroby nástrojov
• Konštrukčné prebierky nástrojov
• Prebierky nástrojov (Buy off / Home Line Buy off)
• Analýza kvality dielov a definícia korekčných opatrení
• Zodpovednosť za pripravenosť a plynulý nábeh výroby nových nástrojov
• Podpora pri konštrukcií a kontrole kontrolných prípravkou

Ponúkame perspektívnu prácu v priateľskom kolektíve a v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti. Pričom rešpektujeme individuálne potreby našich zamestnancov.
- letné a zimné finančné bonusy
- kurzy anglického jazyka
- vitamínové balíčky, káva na pracovisku
- príspevok na DDS 2%
- stravné lístky
- možnosť kariérneho rastu
- práca v rodinnom prostredí, teambuildingy
- práca v medzinárodnej, rýchlo rozvíjajúcej sa spoločnosti
- všetky ochranné pracovné prostriedky v rámci nákladov a réžie zamestnávateľa

Hľadáme uchádzača s technickým vzdelaním a myslením a skúsenosťami v oblasti projektového inžinieringu vo výrobe/automotive, ktorý doplní náš rozvíjajúci sa kolektív. Ak si myslíte, že ste vhodný kandidát, pošlite nám Vaše CV.

* Podľa Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z. z., § 62 ods. 2, sme povinní uvádzať sumu základnej zložky mzdy. Konečná výška Vašej skutočnej mzdy je odvodená od Vašich odborných skúseností, znalostí, zručností a toho ako zodpovedajú požiadavkám konkrétnej pozície.

Prosíme kandidátov, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu, aby poslali C.V. cez dolu uvedený link.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, spĺňajúcich naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Microsoft Word – Pokročilý
AutoCAD - základy
CATIA/SOLIDWORKS – výhodou

Vo Farguell Group sme špecialisti na dizajn a výrobu kovových komponentov pre priemyselný sektor s 80-ročnými skúsenosťami.
Od roku 1943 sme zostali verní našim záväzkom voči našim zákazníkom, v Farguell Group sme motivovaní neustálym rastom a inováciami.
Vďaka našim skúsenostiam a umiestneniu v Európe spolupracujeme ako Tier 2 pre veľkú väčšinu Tier 1. Vzhľadom na našu flexibilitu sa prispôsobujeme rôznym trhom, dosahujeme diverzifikáciu produktov a ponúkame našu charakteristickú úroveň spokojnosti s našimi službami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4214741  Dátum zverejnenia: 1.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac